Тренировочный массаж

Спортивний Масаж тіла

  • Тривалість – 1 година
  • Масаж перед тренуванням
  • Лікувальний спортивний масаж
  • Зняття загальної втоми
  • Інтенсивний масаж для спортсменів

700 грн.

Подивитися схему проїзду Замовити масаж
Масаж на дом
Подарувати сертифікат

Відновлювальний спортивний масаж – необхідність для спортсменів

Спортивний відновлювальний масаж – це процедура, після великих фізичних навантажень, дуже часто клієнтами на такий релаксації і відновлення є спортсмени. Результатом правильного впливу на тіло є підвищення витривалості, підняття тонусу і заряд енергією, реабілітація після травм і т. д. Масаж для спортсменів є важливим етапом в правильних тренуваннях і підготовках до серйозних змагань. Спортивний масаж тіла має дві форми: загальну і індивідуальну. Залежно від мети, показань і бажання клієнта можна провести процедуру для всього тіла, а можна приділити увагу окремим зонам, наприклад, виконати спортивний масаж ніг, якщо саме на кінцівки спрямована основне навантаження в спорті.

У салоні масажу Михайло Гузь фахівці виконують відновлювальний масаж будь-якої складності. До кожного ми підходимо індивідуально, беручи до уваги спорт, основні навантаження і проблеми.

Основні види спортивного масажу тіла

В залежності від методу спортивного масажу, ціна на процедуру також буде різною. Який саме спосіб відновлення необхідний спортсмену, можна визначити після огляду фахівцем, діалогу, в якому масажист відзначає для себе головні ділянки, з якими потрібно працювати.

Спортивний масаж тіла поділяють на такі види:

  • тренувальний
  • передтренувальний
  • відновлюючий

Тренувальний масаж – це вплив на організм, яке допомагає уникнути перевтоми під час тренувань. Методика безпосередньо залежить від спорту, навантажень, інтенсивності занять. Фахівець підбирає методику сеансу в залежності від спорту, фізичних даних, форми, в якій перебуває клієнт, тренувальній навантаження та інших критеріїв. В середньому тривалість процедури складає 40-60 хвилин.

Безпосередньо перед змаганням спортсменові необхідний масаж передтренувальний. Процедура сприяє заспокоєнню, допомагає регулювати порушення перед змаганням, знімає апатію і страх. Простими словами, цей масаж застосовується для зняття нервового напруження, легкі поглажування допомагають зняти напругу і налаштовує на перемогу. Фахівці студії масажу Михайло Гузь у цій ситуації виступають в першу чергу психологом.

Відновлювальний масаж м’язів необхідний при сильних навантаженнях. Чим інтенсивніше тренувальний процес, тим краще повинна виконуватися процедура, особливу увагу приділяють тим м’язам, на які припало максимальне навантаження. Особливим видом є масаж при травмах спортсменів. В комплексній терапії відновлення організму після травм, ударів, розтягнень масаж відіграє важливу роль. Студія масажу в Києві пропонує повний комплекс послуг для відновлення і реабілітації. На рахунку кожного спеціаліста нашої студії близько 15000 масажів, ми стикалися з серйозними випадками і ставили на ноги спортсменів після досить серйозних травм.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / 4,08

Голосов: 48