Заказать моделирующий массаж в Киеве

Моделюючий масаж тіла

 • Тривалість – 1 година
 • Впливає на проблемні зони
 • Покращує симетрію тіла
 • Коригує фігуру
 • Прибирає розтяжки на тілі

700 грн.

Подивитися схему проїзду Замовити масаж
Масаж на дом
Подарувати сертифікат

Моделюючий масаж – Ваше ідеальне тіло

Не завжди нас влаштовує власна фігура. Десь є недоліки у вигляді зайвих обсягів, а де проявляється целюліт. Все це легко прибрати за допомогою професійного моделюючого масажу тіла. Ручна корекція фігури демонструє приголомшливі результати в мінімальні терміни, і Ви зможете самі в цьому переконатися. Моделюючий масаж тіла виконується в студії салона Михайла Гузь професійними масажистами, які володіють різноманітними техніками, а також мають багаторічний досвід роботи.

Вам більше не потрібно тестувати жорсткі дієти, які згубно впливають на організм. Отримуйте задоволення під час моделюючого масажу і чудовий результат вже після перших сеансів.

У нашому салоні доступні:

 • моделюючий масаж живота
 • моделюючий масаж стегон
 • моделюючий масаж сідниць

Це основні проблемні зони, на які зайве відкладається швидше за все, і важко прибирається. Наприклад, вуглеводи дуже «люблять» саме живіт, боки і стегна. Саме тому багато жінок з жахом помічають, як на тілі у цих зонах утворюються зайві сантиметри, а целюліт спотворює раніше пружну і гладку шкіру.

Ручний моделюючий масаж може тривати від 20 до 60 хвилин. Тривалість залежить від зони, яка буде опрацьовуватися, а також основних цілей, які Ви ставите перед собою. Під час масажу Ви отримаєте колосальне задоволення, зможете повноцінно розслабитися і забути про рутинні проблеми і невирішені завдання. Атмосфера салону повністю підходить для отримання повного розслаблення, і ми завжди використовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ви можете сказати про свої побажання і зауваження. Ми враховуємо думку кожного клієнта, та беремо під увагу.

В салоні Ви можете відвідати процедуру повного масажу тіла або ж моделюючий масаж конкретних проблемних зон. Масаж коригуючий фігуру, продемонструє свою ефективність вже з перших сеансів. Ви побачите:

 • зменшення проблемних зон в обсягах
 • шкіра стає більш гладкою та еластичною
 • поліпшується контур проблемних зон
 • поліпшується циркуляція крові і відтік лімфи

Відмінний ефект показує медовий масаж, який часто входить в моделюючий комплекс прописаний масажистом.

Ціни моделюючого масажу якого будуть приємні для Вас, вони проводяться з використанням якісних кремів і масел преміум-класу. Потрібні кошти для зволоження і живлення підбираються фахівцем індивідуально з урахуванням потреб та особливостей Вашої шкіри. Наші масажисти працюють з коштами відомих і перевірених багаторічним досвідом брендів. Ваша шкіра отримає максимальну користь від правильно підібраного засобу. Крім корекції фігури, Ви отримуєте неймовірно гладку і пружну шкіру, приємний запах олій і кремів ще тривалий час залишається на Вашій шкірі легким шлейфом.

Рекомендації від студії масажу в Києві Михайла Гузь

У нас можна замовити недорогий антицелюлітний масаж. Даний вид рекомендований при наявності апельсинової кірки в області живота, стегон і сідниць. Коригувальний масаж живота і боків. Незамінна процедура, якщо Ви хочете прибрати пару зайвих сантиметрів в області живота і боків, не вдаючись до виснажливих дієт.

Фітнес моделюючий масаж. Даний вид дозволить досягти ідеальних форм і контурів тіла. У процесі такого масажу тренуються різні групи м’язів, виводиться з організму зайву рідину, поліпшується кровообіг. Якщо у Вас мало часу на корекцію фігури – фітнес масаж дозволить в мінімальні терміни отримати видимі результати. Пропорції тіла будуть покращені, а контури придбають ідеальний вигляд.

Ціна на моделюючий масаж тіла залежить від кількості процедур і зон над якими працюють. Ви можете пройти пробну процедуру, а також проконсультуватися з фахівцем, який підбере ефективний масажний курс з урахуванням Ваших цілей і фізичних особливостей. У студії салону Михайла Гузь вартість моделюючого масажу всього тіла Вас приємно порадує. Прийти на сеанс, Ви можете за попереднім записом. Високий рівень професіоналізму наших масажистів дозволить домогтись високих результатів. Ваше тіло буде ідеально, Ви будете викликати захоплення, і, головне – будете задоволені самі собою. Якщо Ви не вірите нам, дізнавайтесь відгуки про моделюючому масажі в нашому салоні на сторінках соціальних мереж наших відвідувачів.

Види антицелюлітного комплексу:

Вид комплекса Час Ціна
Антицелюлітний комплекс всього тіла + STYX Cello Gel
Strong (антицелюлітний масаж, пілінг, обгортання)
1,45 год. 1250 грн.
Моделюючий комплекс всього тіла + STYX Cello Gel
Strong (моделюючий масаж, пілінг, обгортання).
2 год. 1300 грн.
Медовий антицелюлітний комплекс + STYX Cello Gel
Strong (медовий масаж, антицелюлітний масаж+обгортання).
2,15 год. 1700 грн.

Якщо ви бажаєте в короткі терміни позбавитися від целюліту і скорегувати свою фігуру, тоді вам слід скористатися антицелюлітним комплексом для всього тіла. Завдяки цим комплексам ви зможете відновити тонус шкіри, позбудетеся від “апельсинової кірки” і скинете зайві кілограми, завдяки пілінгу згладяться дефекти шкіри та підвищитися пружність, обгортання STYX допоможе боротися з целюлітом завдяки контурним гелям.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / 3,94

Голосов: 69