Массаж в шесть рук заказать

Царський масаж в шість рук

  • Тривалість – 1 година
  • Максимальний релакс
  • Посилене опрацювання тіла
  • Виконується трьома масажистами
  • Профілактика багатьох захворювань

1950 грн.

Подивитися схему проїзду Замовити масаж
Масаж на дом
Подарувати сертифікат

Незвичайний масаж у шість рук

Так, дійсно, масаж в шість рук – це незабутні відчуття. Його важко порівнювати з яким-небудь іншим видом масажу. Одночасно 3 людини будуть масажувати Ваше тіло, даруючи повне розслаблення і неймовірне задоволення від процедури. Тайський масаж в шість рук – процедура, яку Ви не знайдете в інших салонах, так як такий вид масажу повинні виконувати виключно професіонали, і такі масажисти чекають Вас у нашому салоні.

Чому варто спробувати масаж в 6 рук?

Такий вид масажу – це користь, помножена в кілька разів. Якщо один масажист опрацьовує кожні точки і ділянки тіла окремо, то при масажі в шість рук, всі зони опрацьовуються одночасно, а Ви отримуєте для свого організму максимальну користь. Масаж в шість рук, ціна якого Вас приємно здивує, варто спробувати хоча б раз, що переконатися, що раніше Ви дійсно не отримували подібних відчуттів, і такий вид масажу вартий того, щоб стати Вашим улюбленим. Якщо Ви вперше звертаєтеся за таким видом процедури, відгуки про масажі в шість рук доступні на сайті. Вивчіть їх, зробіть для себе висновки, проконсультуйтеся з фахівцем і сміливо відправляйтеся на першу процедуру. Ви можете пройти одну процедуру для ознайомлення або ж замовити кілька процедур. До речі, замовити масаж у кілька рук в Києві – це оригінальний подарунок близькій людині. Якщо скоро свято, але Ви не знаєте, що подарувати, сміливо вибирайте масаж у шість рук, і Ви приємно здивуєте своїм подарунком. Масаж виконують сертифіковані фахівці, кожен з яких навантажує певну зону тіла, а Ви отримуєте неповторне задоволення, повноцінний релакс і користь для власного здоров’я.

Перед масажем в шість рук рекомендуємо спочатку ознайомитися з процедурою масажу в чотири руки, наші масажисти одночасно відпрацюють усі проблемні зони і порадять найкращі варіанти вибору наступної процедури.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / 3,88

Голосов: 25