Тайский массаж в Киеве

Тайський масаж

  • Тривалість – 1 година
  • Зняття втоми тіла
  • Стимулювання нервової системи
  • Поліпшення роботи м`язів
  • Емоційна і психічна розрядка

950 грн.

Подивитися схему проїзду Замовити масаж
Масаж на дом
Подарувати сертифікат

Тайський масаж – те, що варто спробувати

Тайський масаж або «нуат пхэн бора» – це східний напрямок масажу, де в основі лежить точковий вплив на все тіло. Звичайно, і спробувати таке задоволення варто не один раз. Після першої процедури, Ви зможете порівняти сеанс тайського масажу з іншими процедурами, щоб переконатися, що нічого подібного Ви не випробовували раніше.

Що собою являє тайський масаж?

Є багато різних видів масажів, але це – один з найвідоміших у світі. Прийшов цей вид з Китаю та Індії. Крім того, у тайського масажу є багато спільного з техніками йоги, тому якщо Ви займаєтеся йогою – Вам буде подвійно цікавіше. Згідно стародавнім вченням, тіло людини пронизується невидимими енергетичними лініями. Вражає! Всього на тілі людини є 72 000 енергетичних ліній! Звичайно, послуги тайського масажу в Києві надають виключно висококваліфіковані фахівці, що пройшли навчання і досконало володіють техніками.

Під час приємного розслабляючого масажу, фахівець впливає на певні біологічні точки і енергетичні лінії, тим самим відновлюючи здоровий баланс у тілі. Може бути недорогий тайський масаж в столичних салонах? Звичайно, сеанс тайського масажу варто прийнятно. Крім того, у нас працюють люди, які мають усі необхідні навички для якісного управління енергетичними центрами людського організму.

Традиційний тайський масаж спини – один з найпопулярніших. Як правило, під час процедури масажу використовуються різні зволожуючі масла для тіла, але не в даному випадку. Для традиційного масажу креми і масла не використовуються. Замість звичних засобів використовуються різні трави. Тайський трав’яний масаж – це задоволення, для якого складно знайти порівняння. У салоні Вам запропонують тайський масаж, при якому використовуються запашні трав’яні мішечки. Від такої процедури складно відмовитися неможливо забути. При такій процедурі Ви отримуєте повноцінне розслаблення, а сам сеанс може тривати в середньому від 2 до 3 годин. Тайський масаж мішечками з травами виконується з опрацюванням усіх рефлексогенних точок. Тайський масаж в Києві виконується виключно фахівцем, а Ви отримуєте повноцінне задоволення і величезну користь для здоров’я.

Тайський масаж для жінок і чоловіків однаково корисний. Він рекомендований також маленьким дітям, але перед процедурою краще проконсультуватися з фахівцем.

Основна користь масажу:

  • Повне розслаблення тіла і глибока релаксація
  • Відновлення енергетичних потоків
  • Поліпшення циркуляції крові
  • Стимуляція роботи всіх органів і систем
  • Усунення больових відчуттів

У Києві салон тайського масажу запропонує Вам кілька варіацій послуг. Як правило, одна з найбільш приємних і корисних процедур – тайський масаж стоп. Саме на стопах зосереджені рефлексогенні точки, при впливі на які, масажист може впливати на ті чи інші органи і системи людини.

Техніка тайського масажу

Сеанс починається з акуратних розслаблюючих рухів, після чого масажист переходить до виконання необхідних технік. Звичайно, тайський масаж виконується з урахуванням Ваших особистих потреб за станом здоров’я. Не рекомендований при наявності інфекційних захворювань і сильних розладах нервової системи.

Як правило, при традиційному масажі також заключний етап – масаж обличчя. Він повністю знімає напругу, не тільки з особи, але і всього тіла. Недорогий тайський масаж в професійному салоні – це запорука прекрасного самопочуття і міцного здоров’я. З допомогою такого сеансу дійсно можна позбутися від багатьох захворювань, навіть у стадії хронічних. Ціна на масаж залежить від складності і тривалості процедури.

Початкова стадія тайського масажу – це розігрів всього тіла. Не дивлячись на те, спеціаліст окремо опрацьовує кожну ділянку тіла, розслаблення йде повністю на всі точки. Приміром, якщо опрацьовуються стопи – все тіло розслабляється. Сеанси тайського масажу рекомендовані для усунення хронічної втоми, перенапруження і захворювань на різній стадії. Що стосується усунення того чи іншого захворювання, перед процедурою масажу обов’язково проконсультуйтеся з фахівцем. Він допоможе підібрати потрібний вид послуги і створить курс, який дозволяє усунути проблему.

Хочете відвідати салон Михайла Гузь найближчим часом? Ви можете це зробити! Зверніться в салон, і оберіть зручну для відвідування дату і час. Якщо це Ваш перший сеанс тайського масажу, ми впевнені, що така процедура стане Вашою улюбленою і дозволить відкрити для себе життя в нових яскравих барвах, а організм буде Вам неймовірно вдячний за турботу. Тайський масаж в Києві обійдеться Вам недорого, а відгуки від відвідувачів Ви зможете побачити на сайті.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / 3,52

Голосов: 52