Массаж после беременности

Післяпологовий масаж

  • Покращує роботу суглобів
  • Нормалізує кровообіг
  • Опрацювання подкожножирового шару
  • Відновлюється еластичність
  • Покращує обмін речовин

700 грн.

Подивитися схему проїзду Замовити масаж
Масаж на дом
Подарувати сертифікат

Післяпологовий масаж – найкращий спосіб повернути колишні форми

Після пологів шкіра живота втрачає колишню еластичність і фігура викликає тільки засмучення. І з цим стикаються всі мами, без винятку. І тут виникає непереборне бажання: як умога швидше повернути колишню фігуру. Як це зробити? Якщо спортивні навантаження ще деякий час можуть бути небажані, залишається тільки правильне харчування. Насправді залишається не тільки правильне харчування, а ще дещо: неймовірно корисне і ефективне. І це – відновлювальний масаж після пологів. Потрібно прибрати зайве, відновити пружність і еластичність шкіри. З усім цим Вам допоможе впоратися мережа масажних салонів у Києві Михайла Гузь.

Коли можна робити масаж після пологів?

Рекомендується починати масажні сеанси через 2-3 місяці після пологів. Масаж після пологів для схуднення і поліпшення еластичності шкіри виконується в проблемних зонах в такому порядку:

  • розминка живота. Така процедура зміцнює м’язи і повертає шкірі пружність;
  • розминка спини. Так опрацьовується хребет (на який припадала сильне навантаження на останніх місяцях вагітності);
  • розминка суглобів. Відновлюється рухливість, знімаються набряки і больові відчуття.

Звичайно, одне з найбільш проблемних місць – це живіт. Саме цій зоні приділяється максимальна кількість уваги, і ця зона опрацьовується масажистом довше. Масаж живота після пологів проводиться акуратно, щоб не було сильного стресу для шкіри та м’язів. Жировий прошарок починає «йти» вже після 2-3 відвідування, і мами з радістю відзначають для себе. Тривалість опрацювання живота залежить від стану проблемної зони і результату. Масажист зробить індивідуальні рекомендації і запропонує для Вас максимально ефективний курс.

Прекрасні результати також демонструє антицелюлітний масаж після пологів. На стегнах і сідницях з’являється та сама «апельсинова кірка». Для будь-якої жінки – це малоприємні наслідки. І як з ними впоратися? Звичайно, за допомогою якісного та професійного антицелюлітного масажу. Такий масаж проводиться з більшою силою, ніж інші види масажу. Якщо целюліт є також на животі, для цієї зони використовується велика сила впливу і спеціальна техніка. Масаж після вагітності і пологів дозволяє швидко прийти в колишню форму. Але не забувайте про раціональне харчування. Правильне харчування в поєднанні з регулярним масажем – Ваш швидкий результат. Вже через кілька тижнів Ви з радістю виявите, що одяг, який Ви носили до вагітності, знову Вам за розміром. І хіба це не прекрасно? Саме до такого результату Ви будете прагнути разом з масажистом, які Ваші бажання ставить вище, ніж свої власні. Справжній професіонал завжди працює на результат, і досягає його максимально швидко.

Ваше післяпологове відновлення зовсім поруч. Досить зробити перше відвідування масажного салону та отримати індивідуальний курс від фахівця. Ідеальна фігура зовсім поруч! Любіть себе, і досягайте поставлених цілей за допомогою справжніх професіоналів своєї справи.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / 3,97

Голосов: 30