Обертывание от целлюлита

Обгортання для схуднення

  • Тривалість – 30 хв
  • Вибір методу обгортання
  • Робота з натуральними інгредієнтами
  • Ефективна боротьба з целюлітом
  • Видиме зменшення об`ємів

500 грн.

Подивитися схему проїзду Замовити масаж
Масаж на дом
Подарувати сертифікат

Обгортання тіла в Києві – видимий ефект вже з першої процедури

Ви хочете позбутися від зайвих кілограм, але при цьому дієти Вам не до душі? Абсолютно вірно, жорсткі дієти допоможуть позбутися від пари зайвих кілограмів, але організм не скаже Вам «дякую». Навпаки, Ви завдасте шкоди власному здоров’ю. Обгортання тіла – ось що вам потрібно. Сьогодні це одне з найпопулярніших і одночасно ефективних засобів боротьби з целюлітом. Обгортання стегон, живота, ніг – всі ці процедури дозволяють не тільки прибрати зайві кілограми і обсяги, але і усувають целюліт, який малоприємною горбистою кіркою покриває шкіру. У Київському масажному салоні Михайла Гузь Вам запропонують процедуру обгортання всього тіла або окремої проблемної ділянки. Фахівець запропонує той варіант, який буде максимально ефективним саме у боротьбі з Вашою проблемою. Ви зможете відвідати як одноразову процедуру, так і замовити курс, спрямований на повне усунення виниклої проблеми.

Обгортання для живота – мінус кілька сантиметрів в обхваті

Якій жінці не хочеться мати плоский живіт і тонку талію? Обгортання для схуднення живота – обов’язкова і незамінна процедура, якщо Ваша мета: прибрати зайві сантиметри і кілограми. Крім того, таке обгортання прекрасно бореться з целюлітом, спалюючи підшкірний жир і прибираючи токсини. Зайві кілограми з живота «йдуть» дуже важко. Навіть виснажливі дієти можуть не дати результат, але пристойно «підірвати» Ваше здоров’я. У масажному салоні для жінок Ви зможете підкоригувати область живота абсолютно нешкідливо для здоров’я і з видимим результатом з перших процедур.

Також Ви можете замовити обгортання для живота і боків комплексно. На жаль, на боках «осідає» зайве найчастіше, саме тому ця зона вважається однією з найбільш проблемних. Ви забудете про цю проблему після проходження професійних салонних процедур. Один побічний ефект можливий: зміна гардеробу або ушивка старих речей. Але хіба ідеальне тіло не варто таких жертв? А Ви будете виглядати ідеально. Професіоналізм наших фахівців дозволяє домагатися високих результатів. Ціна на обгортання в Києві в салоні Михайла Гузь не висока, перший сеанс Ви зможете пройти вже зараз, попередньо домовившись з нашим менеджером.

Обгортання стегон – «ні» целюліту і зайвих кілограмів

Стегна – улюблене місце вуглеводів, особливо у дівчат. Вони віддають перевагу «відкладатися» саме в цій області. Тому так важливо контролювати свій раціон харчування і вчасно усувати проблему. Якщо ж Ви з жахом помітили, що набрали зайві кілограми, стегна збільшилися в обсязі, а целюліт видно неозброєним оком, тоді наші масажисти готові прийти на допомогу! Ефективні обгортання від целюліту на стегнах дозволяє досягти видимих результатів вже з першого сеансу. Для максимального ефекту рекомендований курс антицелюлітного обгортання. Антицелюлітне обгортання не тільки бореться з апельсиновою кіркою, але і дозволяє втрачати зайві кілограми, а обсяги будуть «танути» Вам на радість.

У салоні ми пропонуємо наступні види обгортання:

Вид обгортання Час Ціна
Водорослеве обгортання тіла, Листовою ламинарією 30 хвилин. 250 грн.
Винне обгортання 30 хвилин. 250 грн.
Кокосове обгортання 30 хвилин. 300 грн.
Глиняне обгортання 30 хвилин. 250 грн.
Медово-молочне обгортання 30 хвилин. 250 грн.
Шоколадне обгортання 30 хвилин. 250 грн.
Фруктове, йогуртове обгортання 30 хвилин. 250 грн.
Перцове обгортання 30 хвилин. 250 грн.
Грязьове обгортання 30 хвилин. 250 грн.
Грязі мертвого моря 30 хвилин. 300 грн.
Скипидарне обгортання 30 хвилин. 250 грн.

Кожен з методів обгортання тіла ефективно по-своєму. Кожен вид має свої переваги, наша задача – підібрати для Вас правильне обгортання, яке буде «працювати» з Вашою проблемою максимально результативно. Обгортання для живота і боків – процедура досить приємна. Ви зможете повноцінно розслабитися, і насолодитися релаксом. Шоколадне і йогуртове обгортання – це ще і неймовірно смачний запах, який залишається легким шлейфом на Вашій шкірі ще досить довгий період часу. Якщо Ви хочете знати більше про особливості кожного окремого виду обгортання, ми із задоволенням поділимося інформацією і проконсультуємо за телефоном або безпосередньо в салоні.

Ефективні обгортання для схуднення в студії масажу виконуються під контролем сертифікованих фахівців міста. Відгуки клієнтів Ви можете побачити на сайті, щоб упевнитися в нашому професіоналізмі. Кожен клієнт для нас – індивідуальний. Індивідуальний підхід дозволяє досягнути тих результатів, які потрібні клієнтові. Обгортання в Києві ми пропонуємо за приємною ціною. Ви можете записатися на процедуру в зручний для Вас час, Ваше тіло буде Вам вдячне за увагу і професійний догляд. Викликайте захоплення у оточуючих і будьте задоволені самі собою! Ми готові в цьому допомогти.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / 3,85

Голосов: 26