Экстра моделирующий массаж в Киеве

Екстра-моделюючий масаж

  • Тривалість – 1 година
  • Опрацювання проблемних зон
  • Повертає тілу підтягнуті форми
  • Покращує еластичність шкіри
  • Відмінно працює в комплексі з фітнесом

800 грн.

Подивитися схему проїзду Замовити масаж
Масаж на дом
Подарувати сертифікат

Екстра моделюючий масаж – новинка, яку Ви полюбите з першого сеансу

Не завжди ми задоволені своїм тілом. Навіть якщо ведемо активний спосіб життя, можна зіткнутися з проблемними зонами, які засмучують зайвими кілограмами або в`ялістю шкіри. Помітили щось недобре? Не потрібно впадати у відчай і сідати на жорсткі дієти! Вивчіть проблему. Довіртесь професійному масажисту, який точно знає, як вирішити Вашу проблему. І спробуйте пройти не просто моделюючий масаж, а екстра моделюючий масаж. Проблемні зони на тілі після такого масажу «здаються» дуже швидко, а Ви знову задоволені своїм тілом і повні енергії для нових звершень.

У чому відмінності екстра моделюючого масажу від звичайного моделюючого?

Якщо потрібно швидко впоратися з проблемними зонами – екстра моделюючий масаж зробить неймовірне. Саме цей масаж включає в себе стандартну процедуру антицелюлітного масажу з більш посиленою технікою, які використовує масажист при опрацюванні проблемних ділянок. Наприклад, проблемна зона талії не буде більше псувати Вам настрій і занижувати самооцінку. Вже після першого сеансу Ви помітите перші результати.

Як довго потрібно проходити масажний курс? На це питання Вам відповість масажист після першої процедури і ознайомлення з проблемними ділянками. У середньому, найкраще пройти 10 сеансів, а після підтримувати графік відвідування масажу для підтримки форми. Точну кількість Вам порекомендує фахівець, так як кожен організм індивідуальний.

Які проблемні зони можна проробити з допомогою екстра моделюючого масажу?

  • Ось основні ділянки, які будуть задіяні в екстра масажі:
  • ноги, покращує еластичність шкіри
  • стегна, опрацювання “вушок”
  • талія, робота над боками
  • масаж рук і передпліч

Екстра моделюючий масаж – саме той вид, який дозволяє активно працювати зі всіма проблемними ділянками і отримати очікуваний результат в мінімальні терміни.

Хочете повернути шкірі пружність? І тут екстра моделюючий масаж – найкращий засіб. Він відновлює тонус шкіри, повертає їй пружність і еластичність. Почніть вже зараз перевтілення свого тіла з неідеального в ідеальне, і будьте завжди задоволені собою!

Види антицелюлітного комплексу:

Вид комплекса Час Ціна
Антицелюлітний комплекс всього тіла + STYX Cello Gel
Strong (антицелюлітний масаж, пілінг, обгортання)
1,45 год. 1250 грн.
Моделюючий комплекс всього тіла + STYX Cello Gel
Strong (моделюючий масаж, пілінг, обгортання).
2 год. 1300 грн.
Медовий антицелюлітний комплекс + STYX Cello Gel
Strong (медовий масаж, антицелюлітний масаж+обгортання).
2,15 год. 1700 грн.

Завдяки антицелюлітним комплексам для всього тіла, ви зможете відновити тонус шкіри, антицелюлітне обгортання допоможе позбавитись апельсинової кірки і допоможе скинути зайві кілограми, завдяки пілінгу згладжуються дефекти шкіри і підвищується пружність, обгортання STYX допоможе боротися з целюлітом завдяки контурним гелям, дана косметика також допомагає боротися із зайвою вагою і супутніх їм патології. Дані комплекси всього тіла допоможуть швидше домогтися ідеальної фігури.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / 3,84

Голосов: 89