Подарунковий сертифікат на масаж

Сертифікат на масаж Київ

Персональний

Опис

«Персональний» - цей сертифікат на одну з послуг, якщо Ви точно знаєте який вид масажу хочете подарувати. Зі списку виберіть назву послуги та надішліть нам заявку онлайн (Якщо Ви хочете замовити послугу, якої немає в списку, вкажіть це у пункті «коментарій»). Ми опрацюємо її і зв'яжемося з Вами. Більш докладніше з усіма послугами, Ви можете ознайомитися на сторінці Послуги масажу. Якщо Ви хочете зробити масаж в подарунок на певну суму, будь ласка ознайомтеся нижче, з усіма видами сертифікатів. Ми постаралися зробити максимально зручні умови для Вас.

Сертифікат на масаж

Standart

500 грн.
Опис

«Standart» - клієнт який має даний подарунковий сертифікат на масаж, може використовувати дану суму на будь-які послуги салону «Михайла Гузь». Один з популярних подарунків, які замовляють нові клієнти. Але ми також пропонуємо готові варіанти, щоб Вам було простіше зробити вибір.

Подарунковий сертифікат

Silver

1000 грн.
Опис

«Silver» — Сертифікат можна використовувати в будь-які робочі дні салону на всі послуги студії масажу «Михайла Гузь». Сеанси масажу дозволено відвідувати в будь-який період, поки вся сума не буде витрачена.

Сертифікат на масаж в Подарунок

Gold

2000 грн.
Опис

«Gold» — Сертифікат підійде для тих, хто вже знає і знайомий з масажем і як це здорово і корисно. Такий подарунок дорогій людині буде приємний. Людина, яку Ви привітаєте, сам обирає ті види масажу, які він побажає, і ми з задоволенням їх виконаємо. Але ми пропонуємо скористатися готовими популярними рішеннями.

Подарунковий сертифікат на масаж Київ

Platinum

5000 грн.
Опис

«Platinum» — Якщо хочете зробити людині корисний подарунок - це те що потрібно. Комплекс корисних послуг в будь-який час. Чудовий подарунок дорогій людині якій хочете зробити корисний сюрприз. Також підійде начальнику в великому колективі, такого сюрпризу йому ще не робили. Діє Спеціальна пропозиція! при покупці 2-х "Platinum" сертифікатів діє знижка -15% підсумкова сума складе - 8500 грн..

Особливості сертифікатів

Срок дії сертифікатів

Ми бачимо з якими проблемами стикаються люди, яким подарували сертифікат, вони повинні використовувати його протягом одного місяця. Наш сертифікат на масаж не має терміну дії!

Доставка Сертифікату

Замовивши сертифікат, Ви можете забрати його самостійно за однією з адрес, вказаних в контактах. Також за бажанням клієнта ми доставимо сертифікат за вказаною адресою протягом дня

Оплата та повернення сертифікату

Оплатити можна будь-яким зручним способом для Вас. Готівкою – при отриманні сертифікату в салоні або через кур'єра при доставці додому. Онлайн – Ви можете купити сертифікат онлайн на сайті. У разі відмови, повернути грошові кошти можна протягом 14 днів з дня покупки сертифікату. Повернення відбувається, при підтвердженні номера сертифіката та ПІБ покупця. Або просто подаруйте сертифікат другу.

Унікальність сертифіката

Замовити масаж в подарунок Ви можете цілодобово на сайті. Тільки у нас, Ви можете замовити сертифікат в електронному вигляді, ми відправимо подарунок на пошту або соціальну мережу, власника майбутнього сертифіката з вітальним текстом від Вашого імені. Вкажіть контакти людини, якого хочете привітати (пошту або посилання на соціальну мережу вказуйте в полі «коментарій»). Після обробки замовлення, ми з Вами зв'яжемося за вказаним номером

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / 4,05

Голосов: 96