Подарунковий сертифікат на масаж

Сертифікат на масаж Київ

Персональний

Замовити сертифікат
Опис

«Персональний» - цей сертифікат на одну з послуг, якщо Ви точно знаєте який вид масажу хочете подарувати. Зі списку виберіть назву послуги та надішліть нам заявку онлайн (Якщо Ви хочете замовити послугу, якої немає в списку, вкажіть це у пункті «коментарій»). Ми опрацюємо її і зв'яжемося з Вами. Більш докладніше з усіма послугами, Ви можете ознайомитися на сторінці Послуги масажу. Якщо Ви хочете зробити масаж в подарунок на певну суму, будь ласка ознайомтеся нижче, з усіма видами сертифікатів. Ми постаралися зробити максимально зручні умови для Вас.

Сертифікат на масаж

Standart

500 грн.
Замовити сертифікат
Опис

«Standart» - клієнт який має даний подарунковий сертифікат на масаж, може використовувати дану суму на будь-які послуги салону «Михайла Гузь». Один з популярних подарунків, які замовляють нові клієнти. Але ми також пропонуємо готові варіанти, щоб Вам було простіше зробити вибір.

Подарунковий сертифікат

Silver

1000 грн.
Замовити сертифікат
Опис

«Silver» — Сертифікат можна використовувати в будь-які робочі дні салону на всі послуги студії масажу «Михайла Гузь». Сеанси масажу дозволено відвідувати в будь-який період, поки вся сума не буде витрачена.

Сертифікат на масаж в Подарунок

Gold

1500 грн.
Замовити сертифікат
Опис

«Gold» — Сертифікат підійде для тих, хто вже знає і знайомий з масажем і як це здорово і корисно. Такий подарунок дорогій людині буде приємний. Людина, яку Ви привітаєте, сам обирає ті види масажу, які він побажає, і ми з задоволенням їх виконаємо. Але ми пропонуємо скористатися готовими популярними рішеннями.

Подарунковий сертифікат на масаж Київ

Platinum

5000 грн.
Замовити сертифікат
Опис

«Platinum» — Якщо Ви хочете зробити людині корисний подарунок - це те що потрібно. Комплекс корисних послуг в будь-який час. Чудовий подарунок начальнику в великому колективі, такого сюрпризу Ви йому ще не робили. При замовленні сертифіката, клієнт отримує знижку в 10% на 5 послуг, після закінчення дії сертифіката на масаж.

Особливості сертифікатів

Срок дії сертифікатів

Ми бачимо з якими проблемами стикаються люди, яким подарували сертифікат, вони повинні використовувати його протягом одного місяця. Наш сертифікат на масаж не має терміну дії!

Доставка Сертифікату

Замовивши сертифікат, Ви можете забрати його самостійно за однією з адрес, вказаних в контактах. Також за бажанням клієнта ми доставимо сертифікат за вказаною адресою протягом дня.

Оплата сертифікату

Оплатити можна будь-яким зручним способом для Вас. Готівкою - при отриманні сертифікату в салоні або через кур'єра при доставці додому. Переказ - ми відправимо номер рахунку Приват24 і Ви зробите оплату.

Унікальність сертифіката

Замовити масаж в подарунок Ви можете цілодобово на сайті. Тільки у нас, Ви можетезамовити сертифікат в електронному вигляді, ми відправимо подарунок на пошту або соціальну мережу, власника майбутнього сертифіката з вітальним текстом від Вашого імені. Вкажіть контакти людини, якого хочете привітати (пошту або посилання на соціальну мережу вказуйте в полі «коментарій»). Після обробки замовлення, ми з Вами зв'яжемося за вказаним номером.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / 3,94

Голосов: 134