Детский массаж Киев

Загальний Дитячий масаж

 • Тривалість – 40 хв
 • Від 3-х років
 • Зміцнює м`язову масу
 • Розвиває суглоби
 • Покращує травлення

400 грн.

Подивитися схему проїзду Замовити масаж
Масаж на дом
Подарувати сертифікат

Масаж для дітей – здоров’я з раннього віку

Батьки завжди прагнуть дати своїй дитині все найкраще і зробити все можливе, щоб малюк розвивався і ріс здоровим і щасливим. Саме тому послуга дитячий масаж в Києві та інших містах стає все більш популярною. Адже, мами і тата розуміють, що процедура позитивно впливає і на емоційний стан, і на фізичне здоров’я дитини, і навіть на його розумовий розвиток.

Масаж для дитини віку сприяє:

 • розслабленню і заспокоєнню малюка;
 • хорошому фізичному і розумовому здоров’ю;
 • спокійному і міцному сну.

Загальнозміцнюючий масаж для дітей – це те, що може забезпечити кожен батько, але він не є обов’язковим, хоча і приносити величезну користь. А от лікувальні процедури, спрямовані на усунення будь-яких проблем, повинні бути обов’язково включені в режим дня малюка. Дитячий профілактичний масаж приписує лікар, а виконувати його повинен фахівець.

Дитячий масаж: підготовка до процедури

Сучасні педіатри рекомендують починати процедуру досить рано, нікого не дивує масаж для місячного дитини. Навпаки, в такому ранньому віці можна запобігти багато проблем. Щоб процес дійсно приносив приємні відчуття, необхідно підготувати приміщення. Але ми проводимо масаж лише від 3-х років

Під час процедури дитина повинна бути в хорошому настрої, необхідно обрати час доби, коли дитина не спить. Оздоровчу або загальнозміцнювальну гімнастику потрібно виконувати через 40 хвилин після їжі або за 30 хвилин до прийому їжі. Не рекомендують проводити процедуру безпосередньо перед сном, це може надмірно порушити малюка.

Особливу увагу необхідно приділити підготовці кімнати. Це має бути добре провітрене приміщення, температура повітря повинна бути комфортною. Підготуйте необхідну косметику. Розслабляючий масаж для необхідно виконувати тільки з тими кремами і маслами, на які у дитини немає алергії. Щоб протестувати косметику необхідно до процедури нанести трохи на шкіру, якщо помітите почервоніння, значить у дитини алергія на 1 з компонентів олії. В такому випадку краще звернутися до лікаря і підібрати безпечний засіб для масажу.


У масажної студії Михайла Гузь фахівці, які працюють з маленькими дітьми від 3-х років – відмінно знають особливості кожного періоду. Тому краще довіряти найцінніше, що у Вас є професіоналам, які виконають процедуру максимально дбайливо і корисно для дитини. Вартість дитячого масажу не така висока, щоб економити на безпеці і здоров’ї дитини.

Найпопулярніші техніки дитячого масажу

Шкіра малюка дуже ніжна і тонка, тому всі рухи повинні бути максимально щадними, особливо, коли мова йде про перших сеансах дитячого масажу.

Основні рухи, спрямовані на оздоровлення та розслаблення малюка:

 • Погладжування
 • Розтирання
 • Розминання
 • Вібрація

На початку кожного масажу виконують погладжування, воно добре активізує кровообіг, розслабляє м’язи, знімає біль і дискомфорт. Розтирання подушечками пальців сприяє розслабленню м’язів, поліпшенню кровопостачання і володіє заспокійливим ефектом. Розминання необхідно виконувати активними рухами, застосовуючи техніку пощипування або валяння.

Прямо сьогодні Ви можете замовити масаж у Києві та дитині виконають дбайливий і корисний дитячий масаж. Ціна послуги порадує батьків, а ніжні руки масажиста виконають необхідну процедуру максимально якісно.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / 3,87

Голосов: 718