Моделирующий массаж лица в Киеве

Моделюючий масаж обличчя

  • Тривалість – 30 хв
  • Запобігає старінню шкіри
  • Шкіра набуває еластичність
  • Покращує кровообіг на обличчі
  • Запобігає пігментацію шкіри

400 грн.

Подивитися схему проїзду Замовити масаж
Масаж на дом
Подарувати сертифікат

Моделюючий масаж обличчя – ефективне омолодження

З віком шкіра втрачає свою пружність і еластичність. Домашній догляд – це обов’язкова складова, але для підтримки молодості шкіри і її свіжості, не обійтися без професійних салонних процедур. Одна з таких процедур – моделюючий масаж обличчя (скульптурний масаж). Процедура виконується в студії салону «Михайла Гузь» сертифікованими масажистами, які враховують особливості та потреби Вашої шкіри.

Якщо Ви хочете запобігти в’янення шкіри або ж усунути вже виниклі проблеми, коригувальний масаж обличчя дозволить добитися видимих поліпшень. Такий вид масажу покращує відтік лімфи, а також стимулює активне вироблення колагену, такого необхідного для пружності і еластичності шкіри.

Послуга моделюючого масажу обличчя дозволить досягти таких результатів:

  • поліпшується кровопостачання. Клітини шкіри отримують більше кисню, а отже – працюють для підтримання пружності і еластичності самої шкіри
  • зникає набряклість, завдяки виведенню з організму зайвої рідини
  • овал набуває чітких контурів, прибирається друге підборіддя і опущені куточки губ

Ритмічні і акуратні натискання на шкіру дозволяють ефективно опрацьовувати кожну зону, усуваючи виниклі проблеми. Тривалість скульптурного моделюючого масажу від 20 до 40 хвилин. Тривалість і інтенсивність процедури допоможе визначити косметолог-масажист, вивчивши Вашу шкіру і її потреби. Кількість процедур може бути різним, а швидкість отримання першого результату залежить від стану Вашої шкіри і цілей, яких Ви хочете досягти з допомогою професійного моделюючого масаж обличчя.

Моделюючий масаж обличчя забезпечує дренажний ефект, бо впливає безпосередньо на лімфатичні судини. М’язовий каркас обличчя значно поліпшується, а дефекти зникають. Наприклад, такий вид масажу прекрасно бореться з гусячими лапками, подвійним підборіддям і помітними смугами в зоні декольте і шиї. Крім області декольте і шкіри обличчя, опрацьовується також комірна зона. Процедура націлена на опрацювання всіх проблемних зон, які потребують особливої уваги і ретельного догляду.

Масажний салон з послугою моделюючий масаж обличчя

Якщо замовити моделюючий масаж обличчя, ціна якого буде для Вас приємною в масажному салоні Михайла Гузь в Києві, процедура проводиться з урахуванням потреб Вашої шкіри. Головна мета моделюючого масажу – поліпшення контуру обличчя, поліпшення еластичності шкіри усунення мімічних зморшок.

Моделюючий масаж обличчя передбачає демакіяж, тонізацію шкіри, масаж області декольте, використання крему, необхідного для Вашого типу шкіри. Масла і крему підбираються індивідуально для Вашої шкіри.

Рекомендуємо також спробувати послугу моделюючий масаж тіла в Києві, Ви можете зробити це за телефоном, вибравши зручний час для процедури. У салоні Вас чекає максимальний комфорт, а сама процедура подарує приємні відчуття і розслаблення. Проконсультуватися Ви також можете зі спеціалістом за телефоном або безпосередньо при зустрічі. Детальну вартість моделюючого масажу обличчя в Києві можна дивиться на сайті або дізнавайтеся у консультанта.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / 3,58

Голосов: 105