Расслабляющий массаж для женщин

Розслабляючий масаж тіла

  • Тривалість – 1 година
  • Розслаблення всього організму
  • Покращує загальний стан організму
  • Зняття втоми після робочого дня
  • Заспокоює нервову систему

700 грн.

Подивитися схему проїзду Замовити масаж
Масаж на дом
Подарувати сертифікат

Розслабляючий масаж тіла – справжня панацея

Ви сильно втомлюєтеся на роботі? Відчуваєте, що організму потрібно перезавантаження, а Вам – повне розслаблення і релакс? В такому разі, загальний розслабляючий масаж Вам ідеально підійде. Після такої процедури, Ви будете почувати себе набагато краще: бадьоріше, наповнені новою енергією і заряджені на активність і продуктивність.

Розслабляючий масаж рекомендований:

  • для відновлення здорової циркуляції крові
  • виведення токсинів і шлаків з організму
  • зняття м’язового напруження
  • відновлення нервової системи

Сьогодні в салонах Вам запропонують розслабляючий масаж, ціна якого буде досить приємною, а ефект – приголомшливий. При виконанні масажу, враховуються Ваші індивідуальні фізіологічні особливості. Крім того, існує розслабляючий масаж для жінок і чоловіків. При цьому враховується вік. Прийшовши в салон Михайла Гузь, Ви можете вибрати той вид, який потрібен саме Вам. Як дізнатися, який саме вид потрібен Вам? Дуже просто. Фахівці завжди готові Вас проконсультувати і підібрати той вид, який дозволить отримати максимальний результат. Салони розслабляючого масажу в Києві пропонують такі види: розслабляючий, загальний масаж всього тіла, масаж голови, ніг, спини і т. д. При цьому використовуються різні зволожуючі креми, а також ароматні масла для живлення і зволоження шкіри.

Що стосується розслабляючого масажу для чоловіків і жінок, він відрізняється інтенсивністю. Наприклад, та сила впливу, яка допустима для чоловічого тіла, може завдати шкоди жіночому. Саме тому так важливо довіритися справжньому професіоналу, масаж котрий принесе Вашому організму виняткову користь. Розслабляючий масаж для жінок – найкраща панацея при сильних нервових перенапруженнях і хронічних втомах. Послуги розслабляючого масажу доступні в зручний для Вас час. Ви можете прийти на один сеанс або ж замовити абонемент. Такий масаж також стане чудовим подарунком для близької людини. Не знаєте, що подарувати? Подаруйте сеанс професійного розслабляючого масажу, і Ваш подарунок запам’ятається надовго.

Тривалість розслабляючого масажу може бути різною. Наприклад, опрацювання окремої ділянки тіла (ніг) може тривати 10-15 хвилин, тоді як опрацювання всього тіла займає 45-60 хвилин. Тривалість якісного та ефективного розслабляючого масажу може визначити саме масажист. Розслабляючий релакс масаж може бути різним. Наприклад: спочатку опрацьовуються ноги, а потім вже голова і т. д. Класичний розслабляючий масаж проводиться приблизно 1 годину. За цей час опрацьовуються всі ділянки, а Ви отримуєте повноцінне розслаблення і скидаєте скутість і втому, які накопичилися за тривалий період у Вашому тілі.

Що важливо при підготовці до масажу

Один з найважливіших моментів – настрій. Так, і це стосується не тільки Вашого настрою, але і масажиста. Професійний фахівець завжди знаходиться в стані повного розслаблення, а кожен його рух – це виняткова користь для Вашого організму. Релаксуючий масаж тіла проводиться також зі створенням потрібної атмосфери. Все повинно розташовувати до повного розслаблення, саме тому в салоні Вас очікує приємна розслаблююча музика, ароматичні свічки, ароматичні палички і ефірна олія. Масажист використовує різні засоби на свій розсуд, створюючи для Вас ідеальну атмосферу для повного розслаблення і незабутнього відпочинку. Як правило, розслабляючий масаж завершується масажем стоп. Нерідко масажисти можуть починати сеанс масажем стоп. Як відомо, саме там знаходяться важливі біологічні точки, при впливі на які можна позбутися від багатьох захворювань.

Розслабляючий масаж рекомендований при хронічній втомі і розладах нервової системи. Якщо Ви відчуваєте, що Вам не вистачає повного розслаблення, Ви втомилися і потрібно перезавантаження – саме час записатися на сеанс незабутнього масажу. Розслабляючий релакс масаж проводиться виключно професіоналом, що володіє потрібними техніками, і забезпечить Вам максимальну користь для всього тіла, а також окремих органів і систем. Розслаблятися потрібно вміти, і професійний масажист навчить Вас цього. Такі сеанси можуть бути регулярними, якщо Ви хочете завжди відчувати прилив сил. Відчуття втоми може накопичуватися за день, кілька днів або за тиждень, але позбутися від нього набагато складніше, ніж отримати. Саме тому ми рекомендуємо проходити сеанси розслабляючого масажу курсами, щоб назавжди забути про неприємні відчуття, пов’язаних з надмірною втомою. Подбайте про власне тіло, і воно Вам буде вдячне.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / 3,81

Голосов: 78