Масаж для Вагітних

  • Тривалість – 1 година
  • Поліпшення лімфо і кровообігу
  • Зменшення набряків
  • Запобігання розтяжок
  • Знижує появу варикозу

700 грн.

Подивитися схему проїзду Замовити масаж
Масаж на дом
Подарувати сертифікат

Масаж вагітним в Києві. «За» і «Проти»

Вагітність – період трепетний і особливий в житті кожної жінки, але і дуже непростий. Жінки відчувають напругу м’язів, з’являється набряклість, біль в спині і ногах. Нерідко в період вагітності проявляється варикоз. Як запобігти неприємні наслідки? У нашому салоні можна замовити послугу – масаж для вагітної (перинатальний масаж).

Які ділянки можна масажувати?

  • масаж спини вагітним – один з найпоширеніших і обов’язкових.
  • масаж попереку. Саме на неї припадає величезне навантаження, особливо на останніх місяцях вагітності.
  • масаж ніг для вагітних дозволяє уникнути розвитку варикозу. Чимале навантаження припадає на ноги.
  • живіт. Робиться обережними і дбайливими рухами. Такий масаж кожна дівчина може робити самостійно.

Важливо! В перший триместр не рекомендується робити вагітним масаж живота і поперек. Це може викликати ускладнення. А ось масаж ніг і сідниць – рекомендований у першій половині вагітності.

Чи можна вагітним масаж комірцевої зони?

Можна. Процедура покращує кровообіг, знімає втому і покращує сон. Масаж повинен бути максимально акуратним і не агресивним. Така процедура абсолютно безопасна для Вас і майбутньої дитини.

Масаж живота вагітним

Допустимо, але і тут важлива обережність. Ніяких різких рухів. Майбутня мама приймає положення лежачи на боці. У такому положенні масажист робить процедури, а жінка отримує максимально розслаблення і безпечне положення для здоров’я плоду.

Як часто можна робити масаж вагітним?

Ми рекомендуємо 2-3 сеансу в тиждень. Кількість масажних процедур визначається індивідуально, враховуючи стан здоров’я майбутньої мами, загальне самопочуття і проблемні зони (спина, ноги, комірцева зона, стегна). При відвідуванні масажу, Ви отримаєте консультацію спеціаліста та індивідуальний курс. Якісний масаж для вагітних дозволить поліпшити загальне самопочуття майбутньої мами, збереже пружність шкіри і дасть приємне розслаблення м’язів спини, живота і комірцевої зони.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / 3,89

Голосов: 61