Контакти

massage.co.ua:  Масажний салон в Києві Михайла Гузь

Телефонуйте за зручним для Вас номером,

(Заявки по телефону приймаються до 21:00,
Через сайт – цілодобово)

E-mail: admin@massage.co.ua

Графік работи:

Понеділок-Неділя з 08:00 до 22:00
Без вихідних

Адреси масажних салонів в Києві:

Масаж на вул. Антоновича

Салон №1 – вул. Антоновича, 158, корп. Б (метро: «Либідська» или «Палац Україна»)
Салон знаходиться між метро Либідська і Палац Україна, 5-7 хв ходьби. У житловому будинку, окремий вхід зі двору. Заходити в арку, яка праворуч від магазину світу «Люксон» (червона вивіска) і на ліво.

Якщо заходите з вул. Ковпака, то не доходячи до Сільпо, перед рестораном корейської кухні «Аріранг» поверніть на право вгору по сходах у двір, по праву сторону за парадним окремий вхід.

З вул. Малевича, заїзд у двір, якщо в сторону центру – то справа, якщо з центру – то зліва (орієнтир садок і баскетбольна площадочка)

До салону – масаж на Антоновича

массажный салон на ул. Антоновича

Масаж на пр-т. Науки

Салон №2 – пр-т Науки, 11А (метро: «Деміївська»).
Вхід в кафе “Апельсин” та вниз сходами.

До салону – масаж на Науки

массажный салон на пр. Науки

Масаж на вул. Пушкінська

Салон №3 – вул. Пушкінська, 8Б (метро: «Театральна» або «Золоті Ворота»).
Рухатись до вказівника на будинку “Пушкінська 8” (під ним наш вказівник “Студія масажу Михайла Гузь”), біля якого побачите арку та барбер шоп “Tommy gun”. Проходите в першу арку, перед наступною праворуч вхід в студію.

До салону – масаж на Театральній

массажный салон на ул. Пушкинской

Масаж на вул. Срібнокільська

Салон №4 – ул. Срібнокільська, 12 (метро: «Позняки» або «Осокорки»).
Знаходимося між станціями метро “Позняки” і “Осокорки”. Вихід в сторону ТЦ “Аркадія”, якщо йти від ст.м. Осокорки; в сторону ТЦ “In Silver”, якщо від ст.м. Позняки. Будинок з оранжевої цегли. Навпроти будинку знаходиться костел та озеро. В студію окремий вхід зі двору, навпроти студії – дитячий майданчик. Є вивіска “Студія масажу Михайла Гузь”.

До салону – масаж на Срібнокільській

массажный салон на ул. Срибнокильская

Масаж на вул. Бойчука

Салон №5 – ул. Бойчука, 1А (метро: «Дружби Народів»).
Якщо йти від метро: вихід на сторону, протилежну “Будинку меблів” і йдете у напрямку Ботанічного саду. На першому світлофорі перейти дорогу. Ви побачите Ринок “Амстердам”, навколо якого цегляний будинок з аркою та колонами. Заходьте в арку і праворуч Ви побачите 3х поверхову жовту будівлю, йдете прямо, і за салоном краси відразу побачите нашу вивіску. Дзвонити в дзоник чорних залізних дверей. Якщо автомобілем: в’їзд з боку вул. Підвисоцького і зліва побачите 3х поверхову жовту будівлю за нашою адресою та вивіску студії.

Якщо автомобілем: В’їзд з боку вул. Підвисоцького і зліва побачите 3х поверхову жовту будівлю за нашою адресою та вивіску студії.

До салону – масаж на Бойчука

масажный салон на ул. Бойчука

Масаж на вул. Микільсько-Слобідська, 2Б

Салон №6 – ул. Микільсько-Слобідська, 2Б (метро: «Лівобережна» або «Дарниця»).
По вулиці Микільсько-Слобідська знаходиться “Новус”. Напроти його, через дорогу “Друкарня”. Біля неї арка, вхід у двір. При вході у двір, напорти, побачите п’ятий під’їзд. Вам потрібно пройти до початку цього будинку. Ми знаходимося між першим і другим під’їздами. Окремий вхід з вивіскою.

До салону – масаж на Лівобережній

масажний салон на левобережній

Масаж на проспекті Петра Григоренка, 28

Салон №7 – проспект Петра Григоренка, 28 (метро: «Позняки»).
Зі ст.м. “Позняки” вихід в сторону ТЦ “In Silver”. Орієнтир – магазин “Велика кишеня” і ресторан “Сушия”, праворуч від будинку Григоренка 28. Студія розташована на куту будівлі, вхід з торця будинку, цокольне приміщення. Є вивіски “Студія масажу Михайла Гузь”.

До салону – масаж на Лівому березі

массажный салон на левом берегу

Масаж на вул. Маршала Тимошенка 13А

Салон №8 – вул. Маршала Тимошенка 13А (метро: «Мінська»).

Студія знаходиться в пішої доступності від метро «Мінська». Вийти на сторону протилежну «Смарт Плаза Оболонь». Рухайтесь уздовж ринку вгору до дороги з круговим рухом. Справа орієнтир «університет ім. Грінченка». Прямо білий будинок з червоним дахом. Перейти дорогу через трамвайні лінії. Йти вліво, уздовж «Приват банку». Поруч з нами магазин «М’ясний рай». Студія розташована на цокольному поверсі. Є вивіска «Студія масажу Михайла Гузь»
До салону – масаж на Оболоні

массажный салон на оболони

Ви можете записатись на масаж у Києві онлайн. Наш менеджер передзвонить Вам протягом хвилини. Запевняємо, Ви отримаєте незабутнє задоволення і розслаблення всього тіла. Ми чекаємо на Вас!