Чому ми

Ми раді вітати Вас

Який масаж потрібен саме Вам? Якщо Ви вагаєтесь, і не впевнені з точним вибором, в масажному салоні Михайло Гузь фахівці готові підібрати для Вас відповідний вид масажу. Це може бути лікувальний масаж спини, загальний оздоровчий масаж, класичний масаж і т.д. Якщо є проблема і потреба — в нашому салоні завжди знайдеться ефективне рішення. Здоров'я тіла і зовнішня привабливість найчастіше залежать від Вашого бажання, завзятості і дій на зустріч досягнення поставленої мети. Хочете позбутися від багаторічних проблем, пов'язаних з болями в спині? Потрібно діяти. Хочете назавжди позбутися від целюліту і стати стрункішою? Це бажання також вимагає Вашої активного бажання і участі. Одними руками Михайла зроблено більше 15 000 масажів і як таке може не Вразити? Досвід кожного масажиста не менше 5-ти років. Будь-який з видів масажу виконується сертифікованими фахівцями, які завжди дадуть цінні рекомендації і допоможуть досягти потрібного Вам результату.

Масажний салон Михайла Гузь працює понад дев'ять років. До військових подій в країні, салон працював і в Луганській області, але сьогодні Ви можете замовити масаж в Києві, попередньо залишивши нам заявку або зв'язатися з менеджером. Ми знаходимося на правому та Лівому березі в пішій доступності до метро. За цей час у нас вже з'явилися постійні клієнти які можуть порадити нас як фахівців своєї справи і ми звичайно цим пишаємося, бо думка людей про тебе — це найважливіше. Ми завжди прагнемо розвиватися і бути кращими. Ми активно розвиваємо сторінки в youtube, Instagram и FaceBook. Підписуйтесь на наші групи, і про всі нові акції та пропозиції Ви дізнаєтеся першими.

Які види масажів представлені в студії Михайла Гузь?

Звичайно у нас представлені різноманітні послуги масажу, але ми перерахуємо основні, які користуються популярністю у наших клієнтів:

  • тайський масаж
  • антицелюлітний масаж
  • моделюючий масаж
  • медовий масаж
  • косметичний масаж обличчя
  • загальний масаж тіла

Більше про послуги, можна дізнатися у відповідному розділі. Хоч би яким не був Ваш вибір, ми готові надати якісні послуги та індивідуальний підхід. Завжди раді Вас бачити в гостях У салоні масажу Михайла Гузь є діагностика, з допомогою якої фахівці визначать Ваші особисті потреби і призначать максимально ефективний масажний курс. Ваша індивідуальна програма розробляється масажистами з урахуванням Ваших побажань і кінцевих цілей. Наприклад, для оздоровчого ефекту. З урахуванням побажань наших відвідувачів ми розробили такі незвичні послуги як, масаж в 4 і навіть 6 рук. Якщо Ви ніколи раніше не ходили на подібні сеанси, це варто спробувати, щоб переконатися, що відчуття від такого масажу неможливо порівняти з чим-небудь іншим.

Масажисти салону працюють з будь-якими, навіть самими складними, проблемами. Ми готові дарувати не тільки повноцінне розслаблення, а й забезпечуємо красу і здоров'я для всього тіла. Класичний косметичний масаж обличчя — одна з найбільш затребуваних процедур серед наших клієнтів, як і процедура антицелюлітного моделюючого масажу. Краса вимагає не жертв, а ретельної і регулярної роботи над собою. Довіряючи професіоналам свою красу і здоров'я, Ви можете бути впевнені, що результат Вас порадує, і мета буде досягнута.

Для Вас ми створюємо в масажному кабінеті атмосферу повного релаксу. Масажисти працюють з високоякісної ізраїльської та іншими відомими марками косметики. Приходьте, в салон масажу і Вам гарантовані: повноцінний відпочинок, турбота і результат, до якого Ви так прагнете.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / 3,94

Голосов: 66