Общий оздоровительный массаж

Загальний оздоровчий масаж всього тіла

  • Тривалість – 1 година
  • Впливає на все тіло людини
  • Покращує загальний стан організму
  • Загальнооздоровчий масаж
  • Опрацювання всіх м`язів тіла

650 грн.

Подивитися схему проїзду Замовити масаж
Масаж на дом
Подарувати сертифікат

Загальний масаж – приємне вирішення багатьох проблем

Здавна загальний масаж тіла вважався одним з найбільш ефективних способів розслабитися і оздоровитися. І це не дивно, адже в процесі проводяться маніпуляції над усім тілом, задіяні такі області, як руки, ноги, живіт, груди і спина. Напевно, найбільш звичним для нас є класичний масаж спини. Після важкого робочого дня багато біжать в салони, щоб скинути з себе всю втому. Особливо це стосується великих міст, так за статистикою загальний масаж в Києві є найпопулярнішою процедурою серед чоловіків і жінок у віці від 25 до 65 років.

Студія масажу Михайло Гузь знаходиться в столиці. Наші фахівці виконують будь-які види масажу. Завдяки невтомним рукам фахівця можна отримати загальнооздоровчий, що розслабляє, заспокоює, покращує психоемоційний стан ефект. До того ж, це відмінний профілактичний засіб від багатьох захворювань. Враховуючи величезні плюси загального масажу тіла, ціна залишається доступною.

Види і вартість загального масажу тіла

Багатьох клієнток салонів цікавить питання, що входить в загальний масаж тіла? Однозначно відповісти на це питання досить важко, адже різновидів процедури є дуже багато, кожна з них виконує різну функцію і від кожного очікується певний ефект. Ціна загального масажу залежить від його виду, тому спочатку необхідно визначитися, яких цілей Ви хочете досягти?

Популярні види загального масажу:

Загальний класичний масаж – панацея від перевтоми і багатьох захворювань, він сприятливо впливає на всі системи організму, покращує кровообіг, допомагає позбутися від наслідків стресу, зняти напругу і біль, розслабити м’язи і поповнити енергетичний баланс. Загальний масаж спрямований на глибоку релаксацію, завдяки приємним рухам можна повністю зняти напругу всього тіла. Така процедура має заспокійливий, відновлюючий ефект.

Особливим видом є загальний тонізуючий масаж, він дарує справжній приплив енергії і сил. Процедура легко зможе вивести людину з сонливого стану, налагоджується робота серця. Швидкі, активні рухи принесуть справжнє задоволення, а посилити ефект можна за допомогою спеціальної косметики. Наш масажний салон в Києві використовує в роботі високоякісну ізраїльську косметику, ми довіряємо тільки перевіреним брендам і вони ще ні разу не підводили.

Окремим видом є загальний масаж, він застосовується тоді, коли показання здоров’я людини вимагають втручання з боку майстра. Дана процедура застосовується при захворюваннях серцево-судинної системи, проблеми з органами дихання, порушення в нервовій системі. Рухи в загальному масажі здатні вирішити багато проблем з опорно-руховим апаратом, а також відновити організм після серйозних травм. Одним з видів маніпуляцій є загальний антицелюлітний масаж, адже всім відомо, що так звана «апельсинова кірка» є серйозним захворюванням, усунення якого необхідно підходити комплексно. Домогтися успіху допоможе дієта, спеціальна косметика і, звісно ж, професійний масаж.

Загальний оздоровчий масаж називають пасивною гімнастикою для тіла, адже в процесі багато в чому поліпшується стан м’язів, організм поповнює резерви енергії, а також, враховуючи назва самої процедури, усуває та запобігає багато проблем зі здоров’ям. Це відмінний спосіб профілактики порушень опорно-рухового апарату, зняття болю в суглобах, зменшення напруги нервової системи. Цей вид часто використовують в період реабілітації після травм, операцій, а також після пологів. Щоб дізнатися, скільки коштує загальний масаж необхідно звернутися в салон, де Вам нададуть інформацію по кожному виду.

Студія масажу в Києві Михайло Гузь надає послуги з будь-якого виду масажу. Ціни на загальний масаж тіла такі ж приємні, як і сама процедура. Наші двері завжди відкриті, ми вирішимо будь-яку проблему.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / 3,76

Голосов: 102