Косметический массаж лица в салоне

Косметичний масаж обличчя

  • Тривалість – 30 хв
  • Омолоджує обличчя
  • Усуває зморшки
  • Безопераційна підтяжка шкіри обличчя
  • Усунення зморшок на шкірі

400 грн.

Подивитися схему проїзду Замовити масаж
Масаж на дом
Подарувати сертифікат

Косметичний масаж обличчя – збереження молодості на довгі роки

Кожна жінка в Україні хоче виглядати доглянуто і привабливо. І це бажання ніяк не залежить від віку. Завдяки наявності професійних салонних процедур, виглядати чудово можна в будь-якому віці. Косметичний масаж обличчя в салоні – це одна з найбільш популярних процедур. Навіть якщо ще не бачите очевидних проблем з шкірою, профілактика – найкращий спосіб уникнути утворення небажаних зморшок, опущених куточків губ і інших проявів старіння шкіри.

Сьогодні ми пропонуємо замовити косметичний масаж обличчя з урахуванням потреб Вашої шкіри. Перед тим, ким запропонувати Вам послугу, косметолог детально вивчить стан шкіри і підбере процедури, який продемонструє максимальну ефективність. Ціна на косметичний масаж в Києві в студії Михайла Гузь доступна кожному. Ми працюємо з людьми найрізноманітніших спеціальностей.

Але які косметичні масажі обличчя існують?

  • масаж по Жаке;
  • пластична косметична процедура;
  • пластичний масаж обличчя.
  • Нумо розглянемо більш детальніше кожен вид, щоб визначитися, що саме Вам потрібно.
  • Масаж по Жаке

Назва, методика отримала, звичайно ж, від імені свого творця. Масаж по Жаке особливо ефективний у догляді за жирною і проблемною шкірою. Наприклад, при наявності акне (вугрі), масаж по Жаке допомагає швидше позбутися від проблеми. Основа такої техніки – пощипування шкіри. Це покращує кровообіг і стимулює виведення токсинів. Звичайно, техніка повинна використовуватися тільки в салонах, і виключно професійними і сертифікованими фахівцями. Масаж Жаке передбачає опрацювання певних точок. Даний вид – це профілоктичний косметичний масаж обличчя, та він призначається тільки фахівцем в салоні.

Класичний косметичний масаж обличчя

Такий вид рекомендований, в першу чергу, для догляду за молодою шкірою. Вже у віці після 25-ти років з’являються перші ознаки в’янення: тьмяний колір шкіри, гусячі лапки і круги під очима. З усіма цими проявами можна боротися за допомогою класичного косметичного масажу обличчя. Акуратні розтирання шкіри, і особливу увагу проблемним зонам, дозволять домогтися приголомшливих результатів. Фахівці масажного салону рекомендують починати догляд за молодою шкірою обличчя саме з класичного косметичного масажу, щоб профілактика в’янення стала кращим рішенням у боротьбі з втратою пружності і еластичності шкіри обличчя.

Пластичний масаж обличчя

Пластичний масаж (що моделює масаж обличчя) застосовується в тому випадку, якщо на шкірі вже явно проявляються проблеми: пливе овал обличчя, опущені куточки очей, зморшки і т. д. При наявності таких ознак, косметолог призначить курс пластичного масажу. Як правило, замовити пластичний масаж обличчя необхідно при наявності вікових змін. Вікова шкіра вимагає більше уваги і посиленого догляду. Що стосується самої техніки, пластичний (скульптурний масаж передбачає наявність ритмічних рухів і сильних натискань, що сприяє стимуляції вироблення колагену. Такі процедури дозволять на кілька років «відсунуть» той час, коли вже знадобиться ін’єкції краси.

Вибрати косметичний масаж обличчя в Києві не становить проблеми. Звичайно, питання ціни не на останньому місці. Якщо Ви хочете виглядати в будь-якому віці чудово і молодо, тоді турбота про власну шкірі обличчя повинна бути в пріоритеті. З віком шкіра буде Вам вдячна, а оточуючі будуть з подивом і захопленням відзначати Ваш привабливий зовнішній вигляд, і ставити його в приклад іншим.

Підібрати потрібний саме Вашій шкірі косметичний масаж обличчя допоможе фахівець в салоні Михайла Гузь. Ви можете повністю довіритися професіоналам, які мають багаторічний досвід роботи. Дозвольте собі завжди бути на висоті.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / 3,57

Голосов: 46