Суперціна

Тайский массаж 4 руки

Масаж в чотири руки

  • Тривалість – 1 година
  • У двічі більше результат
  • Швидке зняття втоми
  • Чудовий ефект
  • Незабутні відчуття

1300 грн.

Подивитися схему проїзду Замовити масаж
Масаж на дом
Подарувати сертифікат

Масаж в чотири руки – подвійне задоволення і подвійна користь

Хочете отримати подвійну порцію задоволення і подвійний результат? У такому разі рекомендуємо Вам особисто спробувати масаж в чотири руки, який неможливо порівняти з улюбленими іншими видами масажу. Суть такої релаксової процедури вже закладена в самій назві. Масаж в 4 руки виконується одночасно двома масажистами, які опрацюють кожну точку і забезпечують повноцінне розслаблення на період всього незабутнього сеансу. За низьку ціну Ви отримаєте в два рази більше навантаження і в два рази більше результат.

Традиційний тайський масаж відомий багатьом, а ось масаж в чотири руки у Києві готові Вам запропонувати далеко не в кожному салоні. Наші масажисти виконують такий вид розслабляючого масажу, тому відчути всі принади опрацювання тіла в 4 руки Ви можете в салоні в будь-який зручний час. Масаж в чотири руки на правому березі обійдеться Вам в кілька разів дешевше, ніж традиційний тайський масаж в більшості столичних салонів. Звертаючись до нас, Ви гарантовано отримаєте незабутнє задоволення від масажу, а також користь для всього організму.

Що дає така послуга організму:

  • повну релаксацію
  • опрацювання кожної біологічної точки
  • повноцінне розслаблення і зняття втоми

Якщо Ви хочете дізнатися більше інформації, відгуки доступні на сайті. Масаж в чотири руки в салоні Михайла Гузь є однією з найпопулярніших процедур, бо являє собою поєднання максимальної вигоди для клієнта і доступність ціни. Ціна на процедуру залежить від тривалості та кількості сеансів. Якщо Ви ніколи раніше не відвідували процедуру з масажу в чотири руки, Ви можете записатися на один сеанс, щоб переконатися в дійсній неповторності відчуттів. Масаж в чотири руки вартий Вашої уваги. Справжні професіонали готові подарувати Вам незабутні відчуття і для оздоровлення всього організму.

Якщо Ви вже пробували раніше послугу масажу в чотири руки, для Вас у нас є приємний сюрприз, це масаж у шість рук. Такого Ви ще не пробували, це процедура коли над Вами працюють одночасно три спеціалісти, записуйтеся на до наших фахівців прямо зараз.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / 3,81

Голосов: 42