Чи може після масажу піднятися температура

Це питання часто хвилює наших клієнтів, і ми на нього відповідаємо прямо зараз:

Так, температура тіла може підвищитися до 37,5. Цей поріг вважається допустимою нормою. Чому так відбувається? Впливаючи на активні точки, в організмі прискорюється кровотік. Як наслідок – незначне підвищення температури тіла. Якщо після масажу піднялася температура, але вона в межах 37,5 – не треба хвилюватися і «знищувати» власні нервові клітини. Організм може відреагувати на вплив масажів саме невеликою температурою, і це нормально. І це Ви повинні запам’ятати.

Якщо температура після масажу піднімається вище 37,5 і у вас може бути озноб, значить, в організмі можуть бути запальні процеси. І основне завдання – виявити їх. В такому випадку, важливо звернутися до лікаря і на деякий час припинити масажні процедури.

Чому саме після масажу підвищилася температура?

Можливе підвищення температури після антицелюлітного масажу і масажу шиї також після інших видів масажів. Річ у тім, що саме після масажу можуть активізуватися запальні процеси. Причиною такого запалення може стати навіть порушення в обмінних процесах організму. Ще одна з причин – перенесене захворювання до масажу, і якщо між першим масажем і одужанням пройшло зовсім мало часу. Краще всього, перед першим масажем проконсультуватися з масажистом і повідомити про перенесене захворювання, його характер та строк з моменту одужання.

До речі, в нашій студії працюють масажисти з медичною освітою, і вони завжди готові проконсультувати і допоможуть зробити правильний вибір. Іноді, навіть якщо дуже хочеться на масаж, але нещодавно Ви перехворіли вірусним або інфекційним захворюванням, краще трохи почекати і відновитися. І вже після відновлення – на масаж! Фахівець завжди порекомендує Вам, який краще масаж вибрати, щоб добитися результату, до якого Ви прагнете.
Чи може від масажу піднятися температура

Основні причини температури після масажу у дорослого

  • після масажу можуть активізуватися запальні процеси
  • порушення обмінних процесів організму
  • перенесене захворювання до масажу

Кожна з технік має свої особливості і впливає на певні точки в організмі. Це може бути: тайський масаж всього тіла або стоп, лимфодернажный масаж всього тіла або особи, класичний масаж тіла, моделюючий масаж, масаж спини і голови. І це далеко не всі види масажів, які доступні в нашій студії.

Важливо! Якщо Ви відзначили у себе підвищення температури тіла після масажу, обов’язково поставте до відома масажиста. І так скільки тримається температура після масажу? Якщо це підвищення в межах норми, воно може протриматися 1-2 дні, і це нормально. Організм отримав стрес, який в цілому позитивно вплине на стан всього організму. Але тут важливо простежити тенденцію і відкласти наступний масаж до нормалізації температури тіла.

Після нормалізації, масажист підкоригує силу масажу і підбере техніки, які максимально підійдуть для Вашого організму. У кожного може бути різна реакція на масаж, і це також правда. Головне, що об’єднує – користь масажу для здоров’я і зовнішнього вигляду, звичайно ж.

Якщо від масажу піднімається температура постійно, варто звернутися до терапевта і провести обстеження організму. Запальні процеси дуже підступні, а їх своєчасне виявлення – запорука швидкого і легкого одужання.

Ще дуже важливо потрапити в руки справжнього професіонала. Саме такі масажисти працюють в нашій мережі студій. Більшість масажистів мають медичну освіту, без якого багато які види масажів неприпустимі. Кажуть, масаж окрилює і заряджає енергією на звершення найнесподіваніших планів. І це правда. Хочете в цьому переконатися? Чекаємо Вас на масаж в будь-якій студії нашої мережі. Наші масажисти працюють виключно на Ваш результат, і ми неймовірно раді, коли Ви задоволені результатами і досягаєте з допомогою якісного масажу поставленої мети.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / 4,60

Голосов: 5