Классический расслабляющий массаж

Класичний масаж всього тіла

 • Тривалість – 1 година
 • Відновлення тіла
 • Локальне опрацювання тіла
 • Замовлення масажу окремих зон
 • Класичні методики масажу

650 грн.

Подивитися схему проїзду Замовити масаж
Масаж на дом
Подарувати сертифікат

Класичні види масажу для розслаблення і оздоровлення

Класичний масаж тіла – це найдавніша технологія лікування і відновлення організму людини, яка сьогодні не менш популярна, ніж сотні років тому. Видів цієї процедури є дуже багато, одних тільки технік нараховують близько трьох тисяч. Досить популярний класичний масаж в Києві, адже після важкого робочого дня, сидячого способу життя, тривалого морального і фізичного напруження, розслаблення – це саме те, що потрібно.

Більшість клієнтів, які приходять у студію масажу Михайло Гузь, цікавить питання, скільки коштує класичний масаж? Кожен вид має свою вартість, залежну від тривалості процедури, техніки, використання додаткових засобів. У середньому процедура триває близько години, цього часу цілком вистачає, щоб домогтися поставленої мети.

Процедура може надавати як загальна, так і локальна дія. В залежності від того, який необхідний класичний масаж, вартість буде різною. Масажуючи все тіло, фахівцеві потрібно більше зусиль і часу, а приділяючи увагу окремій зоні, можна скоротити вартість. У нашій студії ціни на масаж класичний досить приємні, тому кожен може дозволити собі розслабитися і оздоровитися.

Серед видів класичного масажу виділяють:

 • лікувальний
 • антицелюлітний
 • розслабляючий
 • спортивний
 • масаж окремих зон тіла

Залежно від показань і необхідного ефекту вибирають один з видів даної процедури.

Класичний лікувальний масаж

В залежності від порушень організму класичний лікувальний масаж застосовується в різних техніках. Цю процедуру застосовують у комплексі лікування внутрішніх органів і систем, нервової системи, а також при проблемах зі шкірою, органами слуху, органами дихання, очима, спиною і іншими частинами тіла, а також при відновленні організму після травм. Класичний, антицелюлітний масаж в Києві є різновидом оздоровчої процедури. У нашій студії застосовують кращу ізраїльську косметику та найбільш ефективні техніки, щоб запобігти порушення в підшкірному-жировому шарі. Наші фахівці допоможуть повернути проблемним зонам молодість і пружність.

Класичний розслабляючий масаж

Ця процедура спрямована на повну релаксацію організму, вона показана людям, які щодня стикаються з навантаженнями і стресами. Перш, ніж запропонувати клієнтам класичний розслабляючий масаж, ми проводимо співбесіду, щоб дізнатися яким зонам необхідно приділити більшу увагу, а які б Ви хотіли виключити. Послуги класичного масажу в студії Михайло Гузь – це індивідуальний підхід до кожного клієнта, ми не робимо свою роботу під копірку, кожен масаж – унікальний.

Основні прийоми, що застосовуються нашими фахівцями:

 • погладжування;
 • розтирання;
 • вижимання;
 • розминка;
 • вібрація.

Після сеансу розслабляючого масажу Ви відчуєте приємне спокій і тепло в м’язах, прилив сил і енергії, відновлення всього організму.

Класичний масаж окремих зон

Досить популярні маніпуляції, спрямовані на окремі зони організму. Часто відвідувачі масажного салону в Києві скаржаться на болі і дискомфорт у спині і дорогу вартість послуги. На класичний масаж спини ціна досить приємна, тому кожен зможе вирішити проблему з такою важливою частиною тіла. Зміни в м’язах і хребті негативно впливають на загальний стан організму, а також викликають багато захворювань внутрішніх органів і систем. Тому краще попередити проблему, ніж боротися з її наслідками. Крім лікувальної функції спинної зони, цінується за розслабляючий ефект. В асортименті послуг також є класичний масаж живота, тіла, голови, стоп, кінцівок і т. д.

Студія масажу Михайло Гузь надає послуги класичного масажу в різних напрямках. Наші фахівці допоможуть впоратися з будь-якою проблемою: зняти біль у певних зонах тіла, оздоровити організм, вилікувати і запобігти багато захворювань. І, звичайно ж, з допомогою приємних процедур ми допомагаємо нашим клієнтам стати красивіше, стрункішою, зробити шкіру більш пружною і продовжити молодість. Індивідуальний підхід дозволяє підібрати найбільш якісні методи для кожного клієнта.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / 4,08

Голосов: 36