Укрепляющий Массаж ребенку от 8 месяцев

Масаж дитині 8 місяців – основа здорового розвитку

Формування опорно-рухового апарату у малюка багато в чому залежить від того, наскільки серйозно до цього поставляться батьки. Вже з перших місяців життя, перші спроби самостійно сісти і повзати дають навантаження на кісткову і м’язову систему дитячого організму. І саме в цей період дуже важливо приділити увагу формуванню систем і корекції порушень. Досвідчений масажист зможете визначити потреби малюка в масажі, і призначить масажний курс, за допомогою якого можна скорегувати вчасно невеликі відхилення від норми. І навіть загальнозміцнювальний масаж не буде зайвим! Розминка м’язів лише зміцнить їх, а дитина зможе швидше зробити перші кроки. Масаж дитині 8 місяців проводить виключно сертифікований масажист, який враховує під час сеансу особливості дитячого організму та будова кісткової і м’язової системи.

Розвиток дитини з 8 місяців

Звичайно, не тільки школярі мають потребу в професійному і якісному масажі. Масаж для немовлят стає все популярнішим серед батьків. Навіть якщо дитині всього 1 місяць, можна приступати до масажних процедур. Регулярні сеанси продемонструють величезну користь для здоров’я дитини:

  • зміцнення м’язової системи
  • розвиток суглобів
  • поліпшення травлення
  • загальне розслаблення малюка.

Масаж для дитини до 8 місяців – основа здорового розвитку. Саме в цей період дитина намагається зробити перші самостійні кроки, і дуже важливо допомогти дитині в цій новій для нього справі. Серед технік використовуються: розминання, розтирання, вібрації. Кожна з технік допустима для малюка в тому чи іншому віці. Масажист робить добірку технік індивідуально, враховуючи вік дитини і його фізичні потреби в корекції проблем зі здоров’ям або ж профілактиці. Зміцнюючий масаж для дітей до 8 місяців дозволяє зміцнити м’язову систему, завдяки чому дитина сміливо і правильно зробить свої перші кроки.

Для масажу використовуються виключно натуральні масажні масла. Перед процедурою, на шкіру наноситься невелика кількість масла, щоб переконатися, що у дитини немає на компоненти алергічних реакцій.

Масаж для дітей до 8 місяців готові виконати професійні сертифіковані фахівці. Масажист зробить індивідуальні призначення, щоб Ваша дитина отримала максимальну користь від процедур. Якісний загальнозміцнювальний масаж для дітей – це повноцінне розслаблення і неповторний релакс, який не тільки буде корисний для опорно-рухового апарату, спини і ніг, але і сприятливо впливає на нервову систему дитини. Багатьом дітям у віці декількох місяців потрібен масаж стоп, для корекції плоскостопості. Щоб уникнути плоскостопості у дорослому віці, варто приділити увагу стопах малюка в перші місяці життя. Проконсультуватися з фахівцями і дізнатися скільки коштує дитячий масаж Ви можете в будь-який зручний час.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / 5,00

Голосов: 1