Реабілітація масажем після операції на хребті

Післяопераційна реабілітація може тривати дуже довго. І, найголовніше, зробити все можливе, щоб прискорити її і зробити це з максимальною користю для здоров’я. Так чи можна робити масаж після операції? У цій статті ми вирішили приділити окрему увагу реабілітації після операції на хребті. З таким запитанням до нас звертаються дуже часто, і ми вирішили поділитися повною інформацією.

Реабілітація після операції на хребті може проводитися із курсами масажів. Це може бути курс в 10 і більше масажів. Скільки саме потрібно масажів? Про це скаже масажист, коли ознайомитися з Вашою ситуацією і індивідуальними особливостями організму.

Користь масажу після операції на хребті

  • Усунення больових відчуттів. Зона навколо хребта максимально опрацьовується і розігрівається, що дозволяє знизити або повністю прибрати больові відчуття
  • Зняття набряклості. Після операції ще кілька тижнів може зберігатися набряклість. За рахунок опрацювання лімфи, набряк зменшується. Грамотний масажист вибере ті техніки, які максимально дбайливо будуть впливати на місце ушкодження і дадуть максимальну користь.
  • Зняття м’язової напруги. Що важливо, адже в реабілітаційний період м’язова напруга знаходиться на своєму піку.
  • Запобігання зсувів. Акуратне опрацювання пошкодженої ділянки дає можливість максимально швидко повернути до здорової норми положення хребців.

Коли можна робити масаж після операції на хребті? Звичайно, не потрібно задіяти масаж у перший тиждень після операції. У цей період потрібен максимальний спокій. Точний термін старту масажних курсів допоможе визначити лікар, а також Ваш масажист.

Реабілітацію після операції шийного відділу хребта можна проводити лікувальним масажем, але її повинен виконувати тільки масажист, який має медичну освіту. Лікувальний масаж спини виконується з використанням різних технік, і у кожної з них є свої особливості.

Техніка післяопераційного масажу

Для лікувального масажу в післяопераційному періоді використовується класична техніка. Основні прийоми: розтирання, розминання, погладжування. Масаж в класичній техніці виконується максимально акуратно. Головне завдання – принести користь, але не нашкодити. Професійний масажист прекрасно знає, як саме треба виконати лікувальний масаж спини, щоб Ви отримали користь і змогли прискорити післяопераційну реабілітацію.

Післяопераційний масаж поперекового відділу хребта або шийного відділу також може проводитися з використанням інших технік (крім класичної). Необхідність у використанні інших технік визначає масажист при особистій зустрічі на першому масажі. Якщо у Вас залишилися питання, Ви завжди можете їх задати і звернутися за консультацією до наших фахівців.

Важливо, щоб призначення на післяопераційний лікувальний масаж дав лікар. Тільки лікар може визначити доцільність масажу у випадку хірургічного втручання. І, звичайно ж, довірити такий масаж можна тільки масажиста з медичною освітою. В нашій мережі студій працюють масажисти з медичною освітою. Кожен з фахівців має великий досвід роботи, тому ефективність процедури Ви побачите вже після перших сеансів. Ми працюємо на результат, і наш рівень професіоналізму дозволить досягти бажаного результату максимально швидко і якісно.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / 5,00

Голосов: 2