Как снять усталость с ног

Як зняти втому з ніг в домашніх умовах?

Як часто Ви відчуваєте дискомфорт і навіть біль у ногах? При щоденному прискореному ритмі, багатогодинному часу на ногах і наявності високих каблуків, ймовірність особисто «познайомитися» з таким поняттям, як втома ніг – дуже велика. Втома ніг після роботи може доставляти величезний дискомфорт, і повністю позбавляти можливості активності у виді спорту або навіть самої звичайної прогулянки. Боротися з втомою ніг можна самостійно або ж відвідати масажний салон в центрі Києва. Який варіант обираєте Ви? Якщо вже доводилося боротися з проблемою втоми ніг, але безрезультатно, тоді Вам потрібна допомога професіонала, який точно визначить проблему і призначить ефективний курс лікування або профілактики.

Втома і набряклість ніг – це дійсно величезна проблема. Ми наведемо нижче кілька методів самостійної боротьби в домашніх умовах. Якщо якісь з методів Ви ще не випробували особисто – саме час це зробити!

  • Один з найпопулярніших методів – підняти ноги вище голови. Опорою може бути диван, стіл і навіть спинка ліжка. Відтік крові при такому положенні ніг значно поліпшується, і вже через кілька хвилин Ви відчуєте полегшення. Але важливо враховувати, що при хронічному болі в ногах, такий метод буде малоефективний. Постійна втома в ногах усувається з допомогою якісного та професійного масажу.
  • Ванночки для ніг на травах і на основі солі. Додайте у ванну кілька крапель ефірних масел. Це може бути евкаліпт, що охолоджує, ароматна лаванда і навіть «смачний» апельсин. Масла можна підібрати на свій смак. Відмінний результат дають контрастні ванночки, а завершувати процедуру рекомендовано холодною водою (не нижче 15 градусів). Так Ви поліпшите кровообіг і приведете його в нормі після тривалого «застою» і нерухомого стану ніг протягом робочого дня.
  • Не забувайте про фізичну активність! Якщо ноги болять від утоми, це не означає, що фізична активність протипоказана. Навпаки, гімнастичні вправи будуть дуже навіть не зайвими. Навіть нетривалий біг – це поліпшення кровообігу в кінцівках, спрямований на боротьбу з почуттям втоми.
  • Втома в м’язах ніг прибирається за допомогою професійного масажу. Це може бути масаж кінцівок повністю або ж винятково масаж стоп. Останній дає позитивний результат вже після перших сеансів. Припиняти процедуру варто при появі легкого почервоніння шкіри та відчуття тепла.

Не забудьте звернути увагу на взуття. Часто причиною втоми ніг стає неякісне і незручне взуття. Якщо така є у Вашому гардеробі – прощайтеся з нею!

Якщо Ви хочете отримати максимально швидкий результат і забути про почуття втоми, важкості та набряках в ногах, тоді масаж стоп – ефективний метод для комплексної боротьби. Більше інформації Ви можете дізнатися у фахівців по телефону або в самому салоні. Вам буде підібраний індивідуальний курс. Будьте здорові і проявляйте турботу про власне здоров’я вчасно!

Рекомендуємо до прочитання про масаж ніг при варикозі, у даній статті Ви дізнаєтеся який вид масажу можна робити при даному захворюванні.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / 5,00

Голосов: 2