Массаж против ушек на бедрах

Як прибрати «вушка» на стегнах?

На жаль, це питання актуальне для жінок і дівчат в будь-якому віці. «Вушка» можуть засмутити своїй присутністю в 20 років або ж з’являться після 30-ти і нічого доброго від їх появи Ви не відчуєте. Дана проблема – це прикрість для представниць прекрасної статі. А як же відкритий купальник або відверта сукня? Про все це доведеться забути, якщо не боротися з «вушками» і не працювати над їх усуненням. Ефективні вправи від «вушок» на стегнах, масажі, дієта і багато іншого. Про все це ми розповімо детально в даній статті.

Чому ж зовнішня сторона стегон така проблемна? М’язи в цій зоні, як правило, малорухливі. Саме тому, з віком м’язи втрачають свою пружність і еластичність, а опущені «вушка» засмучують своєю присутністю на жіночому тілі. Вушка на стегнах і їхні причини не зводяться лише до відсутності рухливості м’язів. Харчування також відіграє величезну роль. Жирне і солодке успішно залишається на стегнах, а для «вушок» – це тільки в плюс.

Якщо Ви готові поборотися за своє струнке тіло, приймайте наші рекомендації і використовувати з користю.

Правильне харчування

Дієта від «вушок» на стегнах дозволить замінити значний результат вже через кілька днів. У свій раціон Вам необхідно додати такі продукти:

 • варені яйця
 • рибу варену або запечену
 • гречку, рис, вівсянку
 • мигдаль, волоські горіхи
 • яблука, авокадо, ківі
 • нежирний сир
 • нежирні супи

Чудово, якщо Вам вдасться також випивати по 1 склянці свіжовичавленого грейпфрутового соку за день. Також корисний зелений чай. Він сприяє виведенню токсинів і шлаків з організму, а це – прямий шлях до втрати зайвих кілограмів і придбання ідеальних жіночих форм.

Спорт

Хочете знати, як прибрати «вушка» на стегнах швидко? Пам’ятайте, що боротьба з цією проблемою вимагає комплексного підходу. Це означає, що одного лише правильного і збалансованого харчування недостатньо. «Підключити» потрібно і спорт, який допоможе домогтися набагато швидше потрібних результатів.

Вправи, щоб прибрати «вушка» на стегнах:

 • біг. Звичайно, біг – основа стрункого тіла. Намагайтеся знайти час для ранкової та вечірньої пробіжки, або ж однієї з них. Оптимальний час пробіжки – 30 хвилин. Це дозволить Вам зменшити об’єм стегон, залучити м’язи, а також зробити їх набагато підтягнутими.
 • присідання. Найефективніші вправи – присідання. Можете додавати навантаження у вигляді гантелей. Присідання повинні бути з рівною спиною і ногами на ширині плечей. Оптимальна кількість присідання за 1 підхід: 30-50. Виконуйте кілька підходів за день, враховуючи свої фізичні сили. Щоб не травмувати собі, узгодьте вправи з тренером в спортзалі.
 • махи ногами. Так, Ваше головне завдання – задіяти при виконанні фізичних вправ м’язи стегон. Махи необхідно виконувати вперед, назад і в бік. Потрібну кількість махов за один підхід: 20.
 • махи ногами, лежачи на боці. Дуже просто, але водночас, ефективна вправа. Ляжте на підлогу на правий бік. Підніміть ліву ногу і зробіть 20 махів. Поміняйте бік, і повторить вправи для правої ноги.

І звичайно, масаж

А як же масаж проти «вушок» на стегнах? Звичайно, ми не забули про ефективність професійного масажу! Не завжди вдається справно виконувати фізичні вправи. І, якщо Ви не хочете втрачати час, запишіться на масажні процедури. Найбільш ефективними процедурами для усунення «вушок» на стегнах є: моделюючий і медовий масаж. Останній чудово виводить з організму шлаки і токсини, Ви почуваєте себе бадьоро, а обсяги будуть зменшуватися просто на очах. Вже після першого сеансу Ви побачите помітні зміни. Моделюючий масаж триває від 20 до 60 хвилин. Це може бути робота з однією або кількома проблемними зонами. Наприклад, моделюючий масаж рекомендований для усунення жирових відкладень на животі, стегнах і сідницях. Підбір технік здійснюється індивідуально, з урахуванням рівня проблеми і особливостей шкіри. Такий масаж сприяє швидкому виведенню зайвої рідини з організму та відновлення м’язового тонусу.

Тепер Ви знаєте, як прибрати «вушка» на стегнах швидко. Тут особливо важливий комплексний підхід та наполегливість у виконанні всіх перерахованих вище рекомендацій. Ідеальне тіло – це постійна робота над собою. Ви легко позбавитеся від «вушок», якщо візьмете до уваги рекомендації з харчування, фізичних вправ і ефективним масажем. До речі, солодкий і ароматний, медовий масаж – це не тільки швидке усунення «вушок», але і значне зменшення стегон в обсязі. Професійний масажист виконує процедуру правильно, щоб Ви вже після першого сеансу могли побачити бажаний результат. Масажний курс призначається індивідуально. Будьте завжди привабливі, стрункі і неповторні, а ми завжди готові Вам в цьому допомогти. Замовляйте масаж у нашій студії, ми допоможемо вам позбутися від проблемних зон.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / 3,00

Голосов: 4