Як оригінально привітати чоловіка з днем народження

Щороку, коли настає заповітна дата, хочеться оригінально привітати чоловіка з днем народження. Звичайно, з кожним разом стає все складніше, адже напевно ви вже дарували все що можна: пляшку доброго коньяку, портмоне та інші «чоловічі» презенти.

Але все ж подарунок чоловікові на день народження повинен бути особливим. Адже це най коханіша людина після батьків. Той, з яким ви вирішили пов’язати своє подальше життя. Щоб частково полегшити цю задачу, наведемо кілька прикладів, які підійдуть, щоб привітати чоловіка з днем народження від дружини.

Подарунки для коханого чоловіка на день народження

Найпростіший варіант – враховувати хобі вашого чоловіка. Відштовхуйтесь від його інтересів і захоплень. Ось кілька ідей подарунків чоловікові на день народження.

  • Він любить їздити кожні вихідні на рибалку? У такому випадку існує маса варіантів, як можна привітати коханого чоловіка з днем народження: починаючи від корисних речей на зразок ножа для чищення риби або туристичного посуду і закінчуючи простими дрібничками – тематичними сувенірами, аксесуарами.
  • Як оригінально привітати чоловіка з днем народження, якщо він захоплюється футболом? Тут варіантів теж маса: футбольний м’яч, нові бутси, воротарські рукавички або форма з прізвищем вашого чоловіка.
  • Візьмемо приклад складніше: кохана людина працює в офісі. Банкіром, юристом, ріелтором не важливо. Особливих захоплень немає. Як цікаво привітати чоловіка з днем народження в подібних випадках? Придивіться до універсальних подарунків. Тільки забудьте про банальні речі, які дарують на Новий рік або День захисника. Проявіть фантазію.

Як незвично привітати чоловіка з днем народження?

Вважається, що представники сильної статі непробиваємі. Подарунки їх мало турбують. А якщо цікавлять вони не подають вигляду. Насправді пробити цей захисний бар’єр досить просто. Достатньо вручити оригінальний подарунок – той, який ніхто раніше не дарував.
Не знаєте, як можна привітати чоловіка з днем народження? Даємо підказку: потрібно купити сертифікат на масаж комірцевої зони. Бажано на кілька сеансів. Такий подарунок підійде всім:

  • рибалкам;
  • футболістам;
  • офісним працівникам (банкірам, юристам).

Адже кожен з нас проводить багато часу в сидячому положенні. І не тільки в офісі, а також за кермом автомобіля, в гостях, на зустрічах з партнерами. Вважаєте, що це не зовсім «чоловічий» подарунок? Так, чоловіки нечасто ходять у масажні салони. Але якщо їм вручити сертифікат на кілька безкоштовних сеансів – вони підуть. Причому з великим задоволенням. Хто ж відмовиться від приємного масажу шийно-комірцевої зони, вірно?

Причому процедура ще й корисна для здоров’я. Професійний масажист швидко зніме дискомфорт в шиї і плечах. Після роботи така процедура – саме те: і приємно, і корисно. Так і триває недовго, тому не порушить намічені раніше плани.

Загалом, якщо все ще не визначилися, як незвично привітати чоловіка з днем народження – сміливо замовляйте подарунковий сертифікат на сеанс масажу. До речі, замість шийно-комірцевого можна вибрати будь-який інший масаж. Наприклад, тайський або спортивний. А паралельно можете привітати коханого чоловіка з днем народження, вручивши класичні подарунки: улюблені цукерки або домашній пиріг. Це вже дивіться по ситуації.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / 5,00

Голосов: 1