Массаж ног при варикозе

Масаж при варикозі. Правила безпечного масажу

Проблема варикозу не з приємних, з чим може зіткнутися кожна дівчина. Іноді вона настільки доставляє дискомфорт, що доводиться кардинально змінювати звичний спосіб життя, а в гіршому випадку, назавжди забувати про короткі сукні або спідниці. Ви задавалися цим питанням: «Робити масаж при варикозі?» У пошуках способів профілактики варикозу не можна пройти повз масажу. Це один з найбільш ефективних і безпечних способів. На жаль, при такій проблемі є й абсолютні протипоказання, а це значить, що масаж категорично заборонений.

Ми розглянемо декілька популярних видів масажів, які доступні в салоні Михайла Гузь. Крім того, ми розповімо, які види протипоказані при варикозі. При наявності ускладненої форми варикозу, масаж протипоказаний. У такому випадку рекомендується рефлекторно-сегментарна техніка масажу поперекової зони. Звичайно, найкраще запобігти розвиток варикозу, щоб уникнути цієї проблеми в будь-якому віці. Дане захворювання «молодіє», тому навіть у віці 30-ти років багато жінок з жахом помічають перші судинні сіточки на ногах.

Якщо Ви хочете знати, чи можна робити масаж при варикозі, ми дає вичерпну відповідь на це питання вже зараз.

Види профілактичних масажів при варикозі:

  • Антицелюлітний. В даному виді масажу при наявності варикозу заборонені удари і натискання. Використовується лімфодренаж, а інтенсивність масажу і кількість сеансів визначає фахівець. Антицелюлітний масаж при варикозі повинен проводитися тільки професіоналом.
  • Лімфодренажний. Впливає така техніка з допомогою змінного тиску повітря. Виконувати масаж повинен тільки висококласний фахівець.
  • Вакуумний або баночний масаж. Такі масажі допустимі тільки в якості профілактики варикозу. При наявності даної проблеми вони протипоказані. Баночний масаж і варикоз сумісні в тому випадку, якщо все це робиться під контролем фахівця. Салонні процедури проводиться за кілька хвилин, а масаж покращує кровообіг.
  • Медовий масаж. Полюбляєте солодке? Тоді для ласунів один з найприємніших масажів – медовий. Так, він може використовуватися для профілактики варикозу. Щоправда, фахівець зможе зробити індивідуальне призначення, оскільки при ускладненій формі варикозу медовий масаж також протипоказаний.
  • Гідромасаж. Дуже приємний масаж підводний, яки, на жаль, при варикозі також протипоказаний і рекомендований виключно в цілях профілактики.
  • Масаж стоп. Такий вид припустимо при проблемі варикозі, але тільки при відсутності набряків на стопах і розширених вен. Масаж ніг при варикозі з акуратним розтиранням стоп можна завершити приємною зігріває ванній.

Рекомендуємо проконсультуватися у фахівців салону

Масаж з використанням вібрацій не рекомендується, бо він може впливати на розширені вени й погіршувати ситуацію. Який масаж при варикозі підійде Вам? На це питання готові відповісти фахівці нашого салону, попередньо ознайомившись з клінічною ситуацією і зробивши огляд проблемних зон. Проконсультуватися Ви можете по телефону або безпосередньо в салоні. Будьте здорові і бережіть здоров’я за допомогою професійного і якісного масажу.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / 5,00

Голосов: 2