Спортивный восстановительный массаж

Масаж при травмах і його особливості

Спортивні травми часто стають причиною малоприємних захворювань. Але, навіть не маючи ніякого відношення до спорту, ніхто не застрахований від випадкових травм опорно-рухового апарату. Масаж після травм виконується з урахуванням ступеня пошкодження ділянки, реабілітаційних потреб і т. д. Як і при звичайному масажі, при масажі після травм використовуються погладжування, розтирання, розминка і т. д. До прикладу, якщо пошкоджена м’яка тканина, тут рухи масажиста повинні бути максимально акуратними, як і при ушкодженні кістки.

При пошкоджених м’яких тканин, перші 5-10 хвилин виконуються акуратні погладжування. Враховуючи ступінь хворобливих відчуттів, силу рухів можна збільшувати, але обов’язково регулювати, враховуючи характер отриманої травми. Погладжування на початковому етапі дозволяють підготувати уражену ділянку до основної частини процедури.Масаж при травмах суглобів вважається одним з найбільш делікатних. Його повинен виконувати виключно професійний масажист, знає анатомію людини, інакше власні експерименти можуть стати причиною малоприємних наслідків.

Наприклад, при пошкодженні плечового суглоба, масаж рекомендується проводити 2 рази на тиждень. Тривалість одного сеансу: від 10 хвилин. Точний час визначає масажист, враховуючи індивідуальну проблему пацієнта. При відсутності гострих больових відчуттів, можна впливати відразу на суглоб. Масаж колінного і гомілковостопного суглоба проводиться з використанням спеціального валика для фіксації пошкодженого місця. Пошкоджена зона акуратно розтирається, після чого можливі розминання та інші більш активні рухи.

Лікувальний масаж при травмах виконується виключно після вправлення вивиху. У разі м’язового запалення, також необхідний лікувальний масаж, з частотою 2 рази на тиждень. Кращого всього відновлюючий масаж, спрямований на зняття м’язового запалення, проводити після теплових процедур і попереднього розігріву м’язів. Тривалість одного сеансу визначається масажист.

Проведення масажу після травм

У нас є досвід проведення масажу при травмах та безпечний супровід на період відновлення пошкодженої ділянки, свою професійну діяльність ми починали як масажисти спортивного клубу і встигли вивчити багато проблем, з якими стикаються більшість спортсменів. У студії масажу «Михайла Гузь» Ви можете замовити масажний сеанс при травмах або ж масажний курс. Індивідуальні призначення зробить фахівець після проведення консультації. Всі масажисти салону – це сертифіковані і висококваліфіковані фахівці. Курс реабілітації після травми Ви зможете проходити у зручний для Вас час за попереднім записом. Масаж виконується в 2 етапи: підготовчий і основний. При пошкодженні суглобів, розтягнення зв’язок, пошкодження опорно-рухового апарату, Ви можете записатися на перший прийом або індивідуальну консультацію попередньо. Є сеанси у вечірній час, тому навіть після роботи Ви можете знайти час для власного здоров’я і записатися на масаж.

Масаж при травмах стане ефективною терапією і основою швидкого відновлення пошкодженої ділянки. Спеціально для тих, хто активно займається спортом, у нас є послуга – масаж для спортсменів, замовити її можна через сайт, попередньо записавшись онлайн або подзвонити за вказаними контактами.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / 5,00

Голосов: 1