Массаж при сколиозе Киев

Масаж при сколіозі і ефективне усунення проблеми

Сколіоз ми, найчастіше, «заробляємо» ще в дитинстві. Це і сидіння за партою у перекошенному положенні, і сумки на одне плече (особливо актуально для дівчат). Сьогодні, кожному другому школяреві лікарі пишуть у медичній книжці діагноз: сколіоз. Як прибрати сколіоз? Ми розповімо, наскільки ефективний масаж при проблемі сколіозу, і чому саме масаж повинен бути основою лікування.

Лікувальний масаж при сколіозі має головну мету: розслабити м’язи спини і ось чому. Так як сколіоз – це дугоподібна деформація хребта, м’язи ввігнутого хребта зони, перебувають у стані постійної напруги. М’язи опуклої зони отримують сильне ослаблення. Важливо, щоб увігнута зона хребта була розслабленою. М’язи, які розташовані по внутрішній стороні, повинні розтягуватися і бути розслабленими, як і з зовнішнього боку. Деякі фахівці вважають, що все навпаки: опукла зона знаходиться в напрузі постійно, а внутрішня – розслаблена. У будь-якому випадку, важливо розслабити м’язи біля хребта.

Сколіоз у дітей

Зона згибу – поперек, тому тут обов’язково виконуються розтирання і вібраційні техніки. Ці ж техніки застосовуються при масажі в області грудного відділу. Який робити масаж при сколіозі дитині? Масаж проводиться в декількох положеннях: на спині, на животі, на боці. Закінчується процедура погладжуванням і розтиранням, щоб повністю розслабити м’язи різних зон (хребта, грудного відділу, поперекового відділу).

Особливості масажу при сколіозі у дорослих

Залежно від складності проблеми і ступеня сколіозу, фахівець підбере необхідні техніки. Як правило, техніки масажу при сколіозі у дорослих ідентичні техниці, які використовуються при масажі у дітей.

Важливо! Є кілька ключових особливостей при масажі для дорослих:

 • В першу чергу, фахівець виявляє проблеми в області хребта
 • Спина візуально ділиться на квадрати
 • Масажується кілька зон: спина, грудна клітка, живіт
 • Серед технік: розминка, розтирання, розтягування

Масаж при сколіозі 2 клас включає також ударні рухи. Силу підбирає індивідуально масажист.

Протипоказання для масажу при сколіозі:

 • Ішемія
 • Гіпертонічний криз
 • Алергія
 • Хвороби нервової і серцево-судинної системи
 • Перенесені раніше крововиливи
 • Нудота або блювота
 • Запалення лімфовузлів
 • Дерматологічні захворювання
 • Грибкові захворювання нігтів

Показання при сколіозі:

Масаж при сколіозі надає профілактичну і лікувальну дію, тому, якщо немає протипоказань, краще пройти цілий курс для досягнення необхідного результату. Масаж рекомендований при сколіозі різною мірою: 1,2, 3, 4.

Як часто робити масаж при сколіозі? Рекомендується робити масаж кожен день або через день. Так можна домогтися видимого результату вже через кілька сеансів (від трьох і більше). Сам масажний курс рекомендується від 10 сеансів. Індивідуальний курс призначає вже масажист, після вивчення проблеми та стану здоров’я.

В наших студіях працюють масажисти з медичною освітою, і Ви завжди можете отримати компетентні відповіді на запитання та консультації. Важливо, щоб масаж при сколіозі проводив саме масажист з медичною освітою. Лише такий спеціаліст зможе грамотно продумати весь курс: від використовуваних технік, до тривалості кожної окремої процедури і курсу в цілому.

Правильний масаж при сколіозі дає відчуття легкості і розслаблення вже після першого сеансу. Такий масаж також рекомендований для профілактики сколіозу, якщо у Вас сидяча робота, і Ви не завжди контролюєте рівне положення спини. Насправді, рівне положення спини контролює не більше 10% людей, що працюють за комп’ютером. Саме тому, проблема сколіозу може з’явитися не тільки в дитячому віці, але і в дорослому.

Записатися на лікувальний масаж при сколіозі Ви можете прямо зараз, заздалегідь проконсультувавшись з фахівцем. Дозвольте собі бути здоровим і щасливим, і дозволяйте нам покращити своє здоров’я з допомогою професійного і якісного масажу.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / 4,71

Голосов: 7