Біль після масажу – це нормально?

Питання, яким задається кожен, чому болить після масажу? Так, біль після масажу – це припустимо. В яких випадках вважається нормою? Зараз в цьому питання розберемося.

Біль після масажу може бути в різних зонах. Найчастіше, больові відчуття з’являються в м’язах після масажу спини, антицелюлітного масажу або масажу шиї. І з кожним окремим випадком розберемося окремо.

Біль в шиї після масажу

Здається, що після масажу шиї буде тільки виключно блаженство. Але, далеко не завжди, тож і ви можете відчувати біль після масажу комірцевої зони. Ви можете відчувати легку крепатуру, і це нормально. Проробляючи шию, можуть назовні «виходити» хронічні захворювання. Крім того, саме на шиї знаходяться багато активних точок, кожна з яких пов’язана з тим чи іншим органом. Зазвичай, больові відчуття проходять вже через добу-дві. І якщо біль триває короткий час, значить, масаж був ефективним для Вашого організму.

Біль після лікувального масажу спини

Звичайно, хочеться, щоб переступивши поріг масажного кабінету після процедури, відчувалася максимальна легкість у спині. Насправді, якісний масаж спини найчастіше супроводжується больовими відчуттями після самої процедури. Біль може з’явитися не відразу, часто після масажу болять м’язи. Зазвичай, вона з’являється на наступний день або через кілька годин після процедури. Якщо Ви не ходите в тренажерний зал і не приділяєте увагу опрацюванню м’язів спини, вони знаходяться в стані спокою. Сам масаж називають «спортом для ледачих», так як масажна процедура дає ефект, який дорівнює спортивним тренуванням (тут все залежить від виду масажа і його ефективності). Біль у м’язах після масажу спини говорить про те, що масаж був ефективним. Якщо ж Ви відчуваєте, що больові відчуття не проходять більше 3-х днів, необхідно звернутися за консультацією до лікаря. При наявності проблем зі здоров’ям спини, масаж призначається виключно лікарем, а виконувати його повинен масажист з медичною освітою.
Болять м'язи після антицелюлітного масажу

Біль після антицелюлітного масажу

Дівчата, дорогі, Ви часто запитуєте: «Чи повинні боліти м’язи після антицелюлітного масажу». І ми відповідаємо: «Так, можуть і це нормально!». Річ у тім, що при правильному опрацюванню проблемних зон, активно «включаються» м’язи, а їх біль – це ознака правильної і приємною крепатури. Тому, наявність болю після антицеллюлітного масажу – ознака його ефективності.

Як зменшити больові відчуття?

Для цього є кілька невеликих секретів:

  • Пийте багато води до і після масажу. Це дозволить запобігти сильних больових відчуттів після проведення масажу.
  • Тепла ванна з морською сіллю. Це класичний метод, до того ж – дуже приємний і корисний для стану всього організму. Прийміть ванну у вечір після проведення масажу.
  • Розтяжка після масажу. Зробіть розтяжку. Вона дасть можливість позбутися від напруги в м’язах, а таке розслаблення дозволяє ефективно боротися з крепатурою після масажу.

Як бачите, не варто боятися болю після масажу. Важливо: який характер має цей біль і як довго триває. Якщо це різкий біль в суглобах – зверніться до лікаря. Можливо, є хронічне захворювання, яке довгий час не давало про себе знати, а після масажу проявило себе. М’язовий біль, як правило, проходить вже через 24-72 години. Якщо Ви не даєте тілу фізичне навантаження, перші масажні процедури з більшою часткою імовірності будуть супроводжуватися больовими відчуттями після.

Ми завжди готові проконсультувати, і підберемо масаж, який Вам потрібен для поліпшення загального самопочуття і усунення проблем зі здоров’ям.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / 3,93

Голосов: 15