Массаж при диабете

Масаж при цукровому діабеті

Цукровий діабет – одна з наймасштабніших проблем зі здоров’ям в нашій сучасності. На щастя, перебіг захворювання можна контролювати і жити повноцінно при своєчасному лікуванні та терапії. Чи припустимий масаж при цукровому діабеті? Так, масаж не просто припустимо, він – необхідний. Дане захворювання вражає суглоби. Крім того, під «удар» потрапляють стопи. Саме тому, більшість масажистів приділяють максимум уваги стопах при підборі необхідного виду масажу і масажних технік для людини, що страждає проблемою цукрового діабету.

Один з найефективніших – точковий масаж при діабеті. Рекомендується курс масажів, тривалістю в 14 – 20 днів. Точне призначення зробить масажист при вивченні Вашого індивідуального стану здоров’я. Такий масаж повинен проводитися обов’язково з контролем рівня цукру в крові. Про наявність активних точок на тілі, які відповідають за той чи інший орган, знає багато хто. Професійний масажист підбере точковий масаж індивідуально, щоб Ви отримали максимально ефективний результат і змогли поліпшити загальний стан вже з перших масажних сеансів.

Масаж стоп при діабеті

Вище ми вже сказали, що цукровий діабет вражає суглоби і стопи в першу чергу. І ось кілька важливих рекомендацій для такого масажу:

Тепла ванночка стоп перед сеансом масажу. Така процедура рекомендована, так як основне завдання – розслабити суглоби. Масаж ніг при діабеті дозволяє поліпшити кровообіг в стопах, а також опрацьовуються нервові закінчення. За допомогою такого масажу, людина, що страждає на цукровий діабет, може позбавити від больових відчуттів під час ходьби. Частоту масажних курсів і їх тривалість визначить масажист індивідуально.

Чим корисний масаж при цукровому діабеті?

Більша увага, дійсно, повинна приділятися нижніх кінцівок. Але і масаж усього тіла дозволить отримати необхідну користь для здоров’я всього організму. Масаж при діабеті 2 типу, наприклад, повинен сприяти зняттю больових відчуттів і поліпшення рухливості. А тепер докладніше про користь масажу при діабеті:

Нормалізація кровообігу. Клітини краще поглинають інсулін, а рівень цукру в крові знижується. Рекомендується перевіряти рівень цукру в крові за 1-2 години до початку масажу.
Поліпшення рухливості. Тут більше робиться акцент на точкову опрацювання стоп. Активний спосіб життя – то, що дозволяє людині з цукровим діабетом жити повноцінно.

Розслаблення фізіологічне і психологічне. На психологічному рівні у хворого може спостерігатися сильна пригніченість і навіть депресія. Під час масажу, активно опрацьовуються не тільки суглоби, але і нервові закінчення, що веде до повного розслаблення і поліпшення загального самопочуття.

Методика масажу при цукровому діабеті

Важливо, що при цукровому діабеті немає обмежень у вигляді масажу. Перед процедурою масажист ретельно робить огляд нижніх кінцівок і судин. Якщо будуть виявлені індивідуальні протипоказання, фахівець підбере той вид масажу, який не завдаватиме шкоди, а тільки – виняткову користь.

Методика будь-якого з масажів при цукровому діабеті має головна відмінність – помірна сила натискання, вібрацій, погладжування, розтирання. Масаж закінчується, обов’язково, погладжуванням, завдяки яким, тіло виходить потрібне розслаблення.

Якісний масаж при діабеті – користь для здоров’я і загального самопочуття. Професійний масажист завжди підбере відповідний вид масажу з урахуванням індивідуальних особливостей здоров’я. Проконсультуватися Ви завжди можете з нашими фахівцями по телефону або ж при записі на перший масаж в будь-яку з масажних студій «Михайла Гузь».

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / 3,38

Голосов: 8