Массаж для новорожденного

Масаж для новонародженого – здоровий розвиток дитини

Турбота про здоров’я та розвиток дитини з ранніх років – фундамент дорослого життя, і так Важливо з дитинства давати все необхідне дитині, що стосується його здоров’я. Багато можна прочитати про користь масажу для немовлят, та ще більше можна почути від вже теперішніх матусь і фахівців. Дійсно, масаж немовляті від 0 до 12 місяців необхідний для розвитка малюка.

Про основні причини необхідності такого масажу ми розповімо докладніше.

  • Варто враховувати, що в перші місяці життя, м’язи малюка знаходяться в стані гіпертонусу. Як поліпшити тонус і нормалізувати його? Звичайно, з допомогою професійного масажу для дітей. Перший сеанс масажу можна провести після виконання 5-6 місяців. Саме в цей період вже гоїться пупкова рана, і можна робити масаж всього тіла, у тому числі і масаж живота.
  • Фахівці і лікарі рекомендують масаж живота новонародженим при кольках. Краще всього, якщо його буде робити фахівець. Матусі можуть робити і самостійно, але перші сеанси повинен провести професійний масажист, тим самим продемонструвавши основні правила ефективного масажу для усунення колік.

Є кілька основних рухів, які важливо використовувати при масажі для немовляти:

  • погладжування. Такі рухи позитивно впливають на нервову систему. Дитина краще засинає, стає менш неспокійним;
  • розтирання. Для поліпшення циркуляції крові, важливі розтираючи рухи;
  • розминання. Це стосується різних частин тіла, тому такі рухи повинен виконувати виключно професійний масажист;
  • вібрація. Для поліпшення м’язового тонусу, такі рухи незамінні.

Всі рухи повинні бути з мінімальним навантаженням на тіло дитини, що б не пошкодити ще не зміцнілі кістки малюка. Звичайно, масаж немовляті від 0 до 3 місяців – це допомога у розвитку моторики. В цей період малюк особливо активно пізнає навколишній його світ. Розвиток моторики допоможе в більш старшому віці активніше пізнавати і знайомитися з новими об’єктами. Це можуть бути улюблені іграшки, конструктори і навіть пензель для створення перших самостійних шедеврів.

Не знаєте до кого записатися на масаж для дитини?

Наші масажисти рекомендують починати і закінчувати масаж погладжуванням. Це буде позитивно впливати на нервову систему. Малюк буде заспокоюватися, прибувати в прекрасному настрої і швидко засинати. Масаж для новонароджених може складатися з декількох різноманітних вправ. Фахівець підбере для дитини індивідуальну програму з урахуванням потреб зростаючого організму. Пройти сеанс масажу для новонароджених у Києві Ваш малюк може в студії масажу «Михайла Гузь». Тут працюють сертифіковані фахівці, які досконало володіють усіма необхідними техніками для проведення масажу немовляті. Ваша дитина отримає величезне задоволення від такого масажу і користь для здоров’я.

Замовити масаж для дітей від 0 до 6 місяців (і іншого віку) Ви можете на будь-який зручний час. Курс індивідуальних масажів забезпечить Вашому малюкові здоров’я розвиток. Посмішка дитини – це найголовніша нагорода і саме величезне задоволення для його батьків. Проконсультуватися з фахівцем Ви можете за телефоном або в самому масажному салоні.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / 5,00

Голосов: 1