Массаж поясничного отдела

Масаж при болях поперекового відділу – ефективне оздоровлення

Біль в попереку не являє собою нічого приємного. Вона порушує звичний спосіб життя, а бажання що-небудь робити – пропадає. Причин болю в попереку може бути велика кількість, і перш, ніж звернутися до масажиста або до лікаря, Ви повинні спробувати самостійно визначити причину, щоб виключити всілякі випадки, при яких масаж поперекового відділу буде протипоказаний. Серед основних найбільш популярних причин виникають болі в попереку:

  • велике фізичне навантаження на хребет
  • сидяча робота
  • вагітність і недавні пологи
  • остеохондроз
  • сколіоз, кіфоз
  • пухлина
  • перелому внаслідок остеопорозу.

Причин, звичайно ж, більше. І Ваше завдання – визначити і звернутися до професійного масажиста за допомогою. Наприклад, при наявності пухлини, масаж протипоказаний. Одне із захворювань, які важливо виявити на початковій стадії – грижа поперекового відділу. Масаж при грижі поперекового відділу робиться в тому випадку, якщо проблема виявлена на початковій стадії і не потрібна операція. Консервативне лікування у вигляді масажу поперекового відділу – один з кращих способів профілактики і лікування даного захворювання.

Де зробити масаж поперекового відділу хребта в Києві

Професійний масаж поперекової зони дозволяє позбутися від больових відчуттів вже з перших сеансів, якщо причина болю – надмірне фізичне навантаження або малорухливий спосіб життя і сидяча робота. Як правило, фахівець призначає індивідуальний курс з урахуванням Вашої проблеми. Індивідуальний курс дозволить домогтися потрібного ефекту, а болі залишаться в минулому.

Масаж попереку також рекомендований при остеохондрозі. Масаж при остеохондрозі поперекового відділу дозволяє відновити рухливість хребта і зняти больові відчуття. Напруга м’язів в області попереку також усувається за допомогою професійного масажу. Поліпшується крово – і лімфообіг, а великі м’язи отримують максимальне розслаблення.

Масаж попереково-крижового відділу проводиться делікатно і без різких рухів. З урахуванням проблеми, масажист підбере той вид масажу, які буде корисний саме Вам і дозволить відновити здоров’я. В нашому масажному салоні доступна процедура масажу поперекового відділу, яка входить в сеанс масажу спини. Ви можете проконсультуватися з фахівцем безпосередньо в салоні або ж по телефону. Масаж буде проводитися у зручний для Вас час, і спрямований на усунення індивідуально Вашої проблеми. Здоров’я попереку – це можливість вести активне життя і отримувати від життя максимум задоволення!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / 5,00

Голосов: 1