Поєднання алкоголю та масажу. «За» або «Проти»?

Якщо Ви прийдете до професійного масажиста в стані алкогольного сп’яніння або похмілля, він Вам скаже приблизно таке: «Давайте перенесемо Ваш сеанс на інший день». І це буде правильно, так як поєднання масажу і алкоголю – не найкраще. Масаж з похмілля не повинен бути спокусою, навіть якщо саме в цей день у Вас є єдиний вільний час на відвідування масажного кабінету. Чому так? Зараз все докладно пояснити.

Масаж після прийняття алкоголю не допустимий

Як кажуть: «Жити будете», а от самопочуття стане тільки гірше. І на це є кілька причин.

  1. Під час масажу робиться лімфодренаж і розганяється рідина. Сам по собі алкоголь зневоднює організм, і якщо об’єднати 2 ефекта: масаж + алкоголь, які зневоднюють організм, краще себе почувати після випитого спиртного Ви, точно, не будете. Недарма масажисти після сеансу рекомендують випити якомога більше чистої води. Зауважте, не алкоголю, кави або чаю, а саме води в чистому вигляді.
  2. Під час масажу виводяться токсини в кров. І якщо на масаж прийти після вживання алкоголю, виведені токсини швидко поширяться по організму (алкоголь розширює судини), і позитивного ефекту Ви точно не отримаєте для свого здоров’я.

Якщо Ви десь прочитали, що масаж після алкоголю можно робити, то тепер знаєте, що це не так. Дія алкоголю і масажу одночасно на організм не буде корисним. Якщо Ви вже й випили алкоголь, то краще перенести масаж на інший день. Навіть на наступний день після випитого алкоголю не рекомендується вирушати на масаж. Якщо Ви себе ще й погано почуваєте, попросіть перенести Ваше відвідування. Так Ви зможете від масажу отримати виняткову користь, а не зворотній ефект.

Чому не можна пити алкоголь перед масажем? Тут діють ті ж реакції, про які ми написали вище. Важливо запам’ятати золоте правило: « Не поєднувати алкоголь і масаж в будь-якій послідовності».

Який масаж припустимий після прийому алкоголю?

Так є винятки. І це лише кілька масажів: масаж голови і масаж шиї. При цьому, всі точки масажист повинен опрацьовувати максимально акуратно і м’яко. Якщо говорити про шию, то саме тут знаходиться багато лімфотичних вузлів, тому такий масаж варто довірити виключно професіоналу своєї справи. Оптимально, якщо це буде масажист з медичною освітою. Що стосується масажу голови, це відмінний спосіб, щоб позбутися головного болю при похміллі. Якщо не хочете терпіти головний біль і пити таблетки – вирушайте на масаж. Тільки обов’язково повідомте масажиста про причини головного болю. Фахівець підбере відповідні техніки і силу масажу індивідуально для Вас.

Ще один важливий момент. Багато активних точки, на які впливає масажист, після прийому алкоголю втрачають свою чутливість. Як наслідок – знижена ефективність будь-якого масажу. Цей момент важливо пам’ятати, якщо Ви хочете тільки користь для організму і отримати максимальну ефективність від сеансу масажу.

Залишилися питання? Ви завжди можете задати їх нам перед відвідуванням масажного кабінету. Наші фахівці проконсультують і порекомендують масаж, який буде максимально Вам корисний. Тепер, знаючи про поєднання масажу і алкоголю, Ви не нашкодите своєму організму і грамотно зробите свій вибір. Ваше здоров’я і відмінне самопочуття – головний пріоритет, і саме до нього прагнете Ви і наша команда масажистів.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / 5,00

Голосов: 2