Массаж после тренировки

Поєднання масажу і спортивних навантажень: подвійний удар

Поєднання масажу і спортивних навантажень: подвійний удар

Не важливо, займаєтеся Ви спортом професійно або для себе. Навантаження, так чи інакше, викликають втому, в м’язах накопичуються продукти метаболізму, молочна кислота, яка є головною причиною болю. Заспокоїти м’язи, розслабитися і вивести з тканин молочну кислоту допоможе масаж після тренування.

Розслабляючий масаж допоможе перемогти втому, а результати, яких досягає спортсмен, будуть ще краще. Але в спорті відомий не тільки послетреніровочний масаж, є й інші види, які не менш корисні.

Масаж робити до тренування або після?

Багато фахівців рекомендують робити масаж до тренування або після неї. Такий підхід зробить заняття в рази ефективніше, а загальний стан організму набагато краще. Умовно спортивний масаж можна розділити на три види: тренувальний, попередній і відбудовний. Безумовно, кожен вид масажу спрямований на вирішення різних проблем. Але всі вони однаково важливі в умовах стабільної фізичного навантаження.

Хороший масаж перед тренуванням допоможе розігріти м’язи, налаштується на інтенсивні навантаження і запобігти можливі травми, які, на жаль, часто виникають саме від неправильної підготовки м’язів до спортивних занять. Вид тренувального масажу і ступінь його інтенсивності підбираються безпосередньо в залежності від виду спорту, м’язів, на які буде націлене основне навантаження.

Більшості спортсменів при великих навантаженнях необхідний інтенсивний масаж м’язів після тренування. В даній процедурі приділяють особливу увагу тим групам м’язів, на яких сконцентровано основне навантаження. Головною метою відновлюваного масажу є розслаблення м’язів, поліпшення кровообігу. Краще провести сеанс протягом 3 годин після спортивного тренування.

Користь масажу після тренування:

  • зняття болю і розслаблення м’язів;
  • позбавлення від втоми після інтенсивного тренування;
  • насичення м’язової тканини киснем;
  • виведення з тканини продуктів метаболізму;
  • прискорення кровообігу;
  • лікувальна функція в результаті травм і розтягувань.

Попередній масаж необхідний перед спортивним змаганням і, як правило, його застосовують професійні спортсмени. Він налаштовує на перемогу, заспокоює і є найлегшим з усіх видів масажу.

Ознайомтеся з фітнес моделюючою термоактивною програмою

Поєднувати масаж і тренування вкрай необхідно тоді, коли Ви хочете схуднути і підтягти шкіру, позбутися від целюліту і зробити заняття фітнесом більш ефективними. Спеціальна фітнес моделююча програма розроблена фахівцями студії масажу Михайла Гузь, розрахована на інтенсивне схуднення, боротьбу з целюлітом, нормалізацію кровообігу і обміну речовин. При поєднанні фітнесу та масажу прийти у форму вдасться дуже швидко, а шкіра при цьому буде пружною і еластичною.

Масаж, безумовно, піде на користь спортсмену. При сильних навантаженнях і високих цілях обов’язково необхідно поєднувати спорт і масаж, щоб максимально допомогти організму впоратися з навантаженнями. З вартістю послуг можна ознайомитися на сторінці ціни на масаж, представлені тут надаються всі види масажу, якщо Ви хочете обговорити індивідуальну програму масажу, звертайтеся в салон, Ми обов’язково підемо Вам на зустріч.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / 5,00

Голосов: 3