Оригінальний подарунок колегам по роботі

Обрати подарунок для близької людини, найчастіше дуже непросто, адже в нього необхідно вкласти всі свої побажання і емоції по відношенню до того, для кого він призначений. Підібрати відповідний презент колегам – жінкам або чоловікам – буває ще складніше. Адже в даному разі він повинен не просто виробляти потрібне враження, але і мати нейтральний характер, щоб не суперечити почуттям міри і корпоротивної етики.

Саме тому дуже багато хто воліє дарувати стандартний подарунок колезі: жінки – квіти і цукерки, чоловікові – набір канцелярського приладдя або пляшку доброго алкоголю. Адже якщо підійти до вирішення проблеми креативно, можна придбати подарунок колезі-чоловікові або жінці без особливих проблем.

Подарунок колезі-жінці

Що подарувати колезі жінці? Подарунок співробітниці слід вибирати згідно приводу. В якості універсального варіанту для малознайомої людини можна піднести класичні бізнес-подарунки, товари, які зможуть прикрасити інтер’єр кабінету або робочий стіл, всякі «комп’ютерні» штучки. Тим же, хто бажає вручити дійсно оригінальний подарунок колезі-жінці, краще відмовитися від «потрібних корисностей» і трохи покреативити. Мозковий штурм тут явно не знадобитися, адже є безліч вельми оригінальних рішень. Одне з них – піднести колезі подарунковий сертифікат на масаж.

Подарунковий сертифікат на масажПо-перше, такий подарунок універсальний і абсолютно нейтральний, без будь – яких натяків і умовностей. Від приємної процедури не відмовиться ніхто: ні той, хто регулярно дбає про здоровий спосіб життя, ні той, хто в силу тотальної зайнятості, насилу знаходить час для якісного відпочинку.

По-друге, сертифікати такого роду бувають різними. Одні з них пропонують конкретні програми релаксації, оздоровлення та корекції фігури, інші дають можливість порадувати себе цілим комплексом процедур, перелік яких може входити різні види масажу.

Різновиди масажу для колег:

  • загальний;
  • лікувальний;
  • розслабляючий;
  • косметичний;
  • тайський;
  • медовий.

Дарувальнику навіть не доведеться вибирати щось конкретне: володарка більшості видів сертифікатів зможе використовувати його за своїм розсудом у будь-який зручний для себе час. Такі подарунки жінкам-колегам по роботі неодмінно буде оцінені по достоїнству і точно припадуть до душі.

Що подарувати чоловікові колезі

Оригінальний подарунок колезі чоловікові – сертифікат на масаж буде доречний і в тій ситуації, коли вам ніяк не вдається обрати, що подарувати колезі-чоловікові. Більш того, він стане відмінним рішенням! Такий подарунок підійде будь-якому представнику сильної статі, незалежно від його захоплень, статусу та займаної посади. Від фул-боді масажу на все тіло або процедури, яка виконується в шість рук, складно відмовитися і поважному начальнику, і менеджеру середньої ланки. Від вас буде потрібно лише обрати найбільш відповідний сертифікат і оригінальний подарунок колезі по роботі готовий!


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / 5,00

Голосов: 1