Масаж обличчя від зморшок – молодість шкіри без ін’єкцій

Хтось позитивно ставиться до ін’єкцій, а хтось вважає за краще обійтися без них. Але кожна жінка, у будь-якому віці хоче виглядати молодо і привабливо. І тут на допомогу приходить масаж обличчя від зморшок. Досвідчений масажист зуміє зробити так, щоб масаж зміг продовжити молодість, а також відсунув час старіння шкіри. До речі, часто перші зморшки з’являється набагато раніше.

Це може статися в 25 років і навіть раніше. Причина тому – неправильний догляд, генетика, недосипання, неправильне харчування. Але наше головне питання: «Як робити правильний масаж обличчя від зморшок?»

Почнемо з найголовнішого – ефективність масажу в боротьбі зі старінням шкіри.

  1. Лімфодренаж. Лімфодренажний ефект вважається одним з найсильніших в боротьбі за красиву і молоду шкіру обличчя. Детальніше про це ми ще поговоримо нижче.
  2. Усунення набряклості. Турбує набряклість обличчя? Найчастіше вона стосується зони під очима. Звичайно, картина не з приємних. Але, і тут масаж виручить, як ніхто інший. Пройшовши курс масажів (в першу чергу, мова йде про лімфодренажний масаж) Ви зможете забути про набряклості, а самооцінка злетить моментально (так-так, саме так).
  3. Поліпшення пружності і тонусу шкіри. В’януча шкіра виглядає не надто привабливо. І вона Вам абсолютно не потрібна. Вам потрібна – пружна й молода шкіра обличчя. При масажі «розганяється» кровотік, за рахунок чого пружність шкіри значно поліпшується.
  4. Здоровий колір. Хто не хоче здоровий молодий рум’янець? Всі хочуть, без винятку. І після лимфоренажного або моделюючого масажу обличчя Ви його отримаєте в найкращому вигляді.

Масаж обличчя допомагає від зморшок

І це незаперечний факт. Приміром, багато зірки зробили масаж обличчя однією з основних ходових процедур. Одна з таких зірок – красуня Моніка Беллуччі. Вона регулярно робить масаж обличчя, і в цьому один із секретів її нев’янучої краси. Звичайно, якщо нам вже про це відомо, то це не секрет. Моніка, просто, легко ділиться секретами.

Масаж для обличчя від зморшок. Види

Є кілька видів, і зараз ми про них розповімо.

  • Лімфодренажний масаж обличчя. Якщо потрібно: корекція овалу, усунення зморшок і набряклості – рекомендований саме цей вид. Ще, якщо Ви з жахом помітили на вагах кілька зайвих кілограмів, лимфодернажный масаж також рекомендований. Він покращує метаболізм, а разом з ним поліпшуються і обмінні процеси.
  • Моделюючий масаж обличчя. Опущені куточки губ – ще одна з проблем, які неабияк пригнічують. Не хочете помітити у себе їх або хочете усунути? Рекомендуємо моделюючий масаж обличчя. Краще всього пройти курс мінімум з 10 масажів, тоді Ви помітите приголомшливий ефект (до речі, помітять його і навколишні). За допомогою моделюючого масажу можна позбутися від опущених куточків, поліпшити овал, а також позбутися від пігментних плям! За рахунок покращення кровообігу, такий масаж відразу надає кілька дій і про найголовніші ми сказали вище. Крім того, моделюючий масаж забезпечує дренажний ефект, за рахунок чого значно поліпшується м’язовий каркас, а шкіра стає більш пружною і еластичною.
  • Косметичний масаж обличчя. Ще такий масаж прирівнюють за своєю ефективністю до підтяжки обличчя. Тільки от підтяжка така не вимагає від Вас лягти «під ніж». Така процедура може включати: масаж по Жаке, пластичний масаж обличчя. Силу впливу на шкірний покрив визначає безпосередньо масажист (так все індивідуально).

Навіть, якщо Ви – володарка молодої шкіри, не забувайте, що перші ознаки в’янення можуть з’явитися вже у віці 25-ти років. Набагато краще запобігти, ніж боротися. Правда, за допомогою масажу можна боротися, при цьому жінки у віці 40 років і старше помічають приголомшливі результати і позитивні зміни у своїй зовнішності.

Як бачите, масаж обличчя ефективний від зморшок. Головне – довірити процедуру справжньому професіоналу, який зробити масаж з максимальною ефективністю. Саме справжні профі працюють в нашій мережі студій, і Ви можете записатися на масаж обличчя (будь-який вид) в одну зі студій.

Ми знаємо, як важливо Вам виглядати молодо й привабливо, тому докладемо максимальних зусиль для досягнення очікуваного ефекту. Здивуйте оточуючих своїм преображенням і будьте задоволені своїм відображенням у дзеркалі, незалежно від віку.


 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / 3,43

Голосов: 7