Міфи антицелюлітного масажу

Останнім часом термін антицелюлітний масаж стає неймовірно популярним. Всі салони краси та масажні кабінети пропонують цю процедуру. Дівчата вважають такий варіант преображення самим легким і приємним, але чи так це, хіба можна тільки за допомогою масажу взяти і схуднути і які міфи існують, які рятують від в’ялості шкіри і апельсинової кірки, поговоримо сьогодні.

№1. Антицелюлітний масаж – засіб для схуднення

Усім дівчатам хочеться знайти якийсь чудодійний метод боротьби із зайвими кілограмами, який би не вимагав обмежень в їжі і сил. Багато бачать його в антицелюлітному масажі і навіть помічають ефект схуднення вже після декількох сеансів. Почнемо з того, що зменшення проблемних зон після масажу, пов’язано з потужним лімфодренажем і виходом застоялої рідини. Якщо Ви хочете, щоб міф став реальністю, тоді необхідно впливати на організм комплексно, додавши до масажу правильне харчування і спортивні навантаження.

№2. Під час масажу повинно бути боляче і неприємно

Варто пам’ятати, що техніка виконання і інтенсивність масажу підбирається індивідуально. Зовсім необов’язково це мають бути інтенсивні рухи з застосуванням сили, навіть навпаки, в більшості випадків така процедура може тільки нашкодити. До того ж, у багатьох пацієнтів досить чутлива шкіра, на якій після масажу утворюються синці та гематоми. Занадто інтенсивна процедура може призвести до пошкодження підшкірного жирового прошарку з подальшим запальним процесом.

№3. Масаж спалює жир

Якщо сильно постаратися, то «розбити» підшкірний шар жиру, звичайно, можна, але це може призвести до неприємних наслідків. Мета процедури не спалюванні жиру, а в посиленні кровообігу, стимуляції розщеплення жирів і видаленню токсинів. Якщо додати до антицелюлітного масажу спорт і правильне харчування, то це призведе до зменшення жирового прошарку. Але такий варіант можливий тільки в комплексному підході до схудненню.

№4. Зменьшити кількість споживаної рідини в період курсу масажу

Це своєрідна пастка, щоб пацієнт побачив позитивний ефект від процедури, так як під час масажу виходить рідина і здається, що Ви таете буквально на очах. Якщо ж Ви хочете зберегти здоров’я, то необхідно пити багато, особливо, в період антицелюлітного масажу, тоді організм очищається і виводить накопичені токсини. Але варто пам’ятати, що відразу після їжі пити не можна.

№5. Не можна вживати їжу після масажу

Питання харчування після масажу, як і після фізичних навантажень, досить спірне. Безумовно, з’ївши половину торта до або після масажу, Ви ніяк не поліпшите стан своєї фігури. Якщо ж підходити до питань харчування правильно, то через півгодини після масажу можна приймати їжу. Краще якщо це буде щось легке, овочеве рагу або салат зі свіжих овочів, заправлений оливковою олією. Слідкуйте за споживаними калоріями Вами за 1 день і тоді досягнете успіху.

№6. Проходячи курс масажу, не можна займатися спортом

Є думка, що масаж ефективніше сам по собі. Але це не так. Поєднуючи процедуру з фізичними навантаженнями, Ви досягнете кращого результату. Програму необхідно підбирати індивідуально. Добре якщо це буде комплексний підхід: 30 хвилин кардіо навантажень для розігріву тіла, 20 хвилин антицелюлітна гімнастика, а після сеанс масажу. Але не варто перестаратися і не доводити свій організм до виснаження, завжди консультуйтеся з фахівцями.

№7. Антицелюлітний масаж не володіє лікувальним ефектом

Почнемо з того, що процедура очищує організм від токсинів, а це вже лікувальний вплив на організм. Крім того, масаж стимулює жировий обмін, підвищує обмін речовин, покращує кровообіг, підвищує тонус і загальний стан організму. І, звичайно ж, моделює фігуру і робить шкіру рівною і пружною і еластичною.

№8. Для економії масаж роблять лише у видимій області целюліту

Може десь і роблять заради заробітку, але це в корені не вірно. Целюліт – це проблема організму, а долі де це явно виражена, це найбільш проблемні зони, над якими вже працюють більш точково. Але сам масаж повинен захоплювати всі частини тіла. Завдання антицелюлітного масажу: покращити кровообіг, нормалізація харчування клітин, тонізація м’язів, зменшення обсягу тіла, відновлення лімфовідтоку. І дабиваеться це тільки за допомогою масажу всього тіла, а після посиленої роботи проблемної зони.

№9. Вроджений целюліт і з цим потрібно змиритися

Ні. Генетика звичайно впливає і звичайно, схильність людей більш повних, більше виражена ніж у худих дівчат. Але все в руках кожної дівчини. Якщо Ви будете стежити за своїм харчуванням, способом життя, відвідувати спортзали і проходити курси масажу, то з целюлітом можна і потрібно боротися, головне – це Ваше бажання і нічого більше.

№10. Схуднути за 1 сеанс масажу

На жаль, процес позбавлення від целюліту це довгий і наполеглива процес, де вимагається комплексний підхід як масажиста так і пацієнта. Звичайно все залежить від занедбаності проблеми та обміну речовин організму людини. Бажання схуднути – це величезна сила волі і витримка. Немає золотих таблеток, які могли б легко позбавити Вас від проблеми. Тільки старанність і прагнення в першу чергу від Вас допоможе уникнути целюліт.

Якщо Ви дійсно захотіли зайнятися своєю фігурою і Вас цікавить ціна антицелюлітного масажу, студія масажу Михайла Гузь з радістю проконсультує і складе необхідну програму по корекції фігури і позбавлення целюліту.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / 3,50

Голосов: 6