Незвичайний подарунок чоловікові який запам’ятається надовго

Здавалося б, вибрати подарунок чоловікові – дуже просто! Проживши з людиною навіть пару років, можна в достатній мірі вивчити її звички і захоплення, щоб не помилитися з сюрпризом. Тим більше що самій близькій людині можна піднести презент більш особистого характеру. І, тим не менш, питання, який вибрати подарунок чоловікові в черговий раз, ставить у глухий кут більшість жінок. Адже їм хочеться просто піднести «подарунок чоловіку від дружини», а зробити це з почуттям і в незвичайній формі.

Подарунок для чоловіка – не проблема

Насправді проблема з вибором легко вирішувана. Потрібно лише трохи подумати – і будь-яку, навіть саму просту річ можна перетворити в оригінальний подарунок чоловікові.

Ваш чоловік віддає перевагу корисним і функціональним речам? Тоді можете вибрати щось з одягу, аксесуарів, предметів догляду, побутової техніки або численних гаджетів. Чоловік неодмінно оцінить практичність презенту і дбайливість своєї дружини. Можна розвинути цю ідею і далі:

  • зв’язати светр;
  • нанести оригінальний принт на футболку;
  • вручити іменну флешку або чашку.

Якщо ви проявите трохи фантазії, то «потрібна дрібниця» запросто перетвориться в незвичайний подарунок чоловікові. Ваші старання не пройдуть дарма. Презент матиме зовсім інший сенс, адже він призначений тільки для однієї людини. «Приклавши руку», ви тим самим продемонструєте коханому і єдиному своє ставлення. А це – найкращий подарунок чоловікові.

Чоловік цінує неординарні речі, має гарне почуття гумору? Тоді можете піднести йому справжній глянцевий журнал з його фото на обкладинці, портрет на полотні, виконаний в оригінальній техніці, подушку з сімейними фотографіями. Можете не сумніватися: настільки незвичайний і цікавий подарунок чоловікові обов’язково сподобається.

Якщо ж ваш обранець – натура романтична, тоді подаруйте щось відповідне: побачення на даху, квитки в театр, подорож в інше місто або «по місцях колишньої слави».
Масаж для сімейної пари

Подарунок, який чоловіку точно сподобається

Креативним і несподіваним рішенням може стати і сертифікат на масаж. Такий подарунок коханому чоловікові точно сподобається. Його можна подарувати на будь-який привід, це може бути подарунок чоловікові на новий рік, на день народження, на день закоханих і т. д.. Незалежно від того, веде він активний спосіб життя або цілі дні проводить в офісі, від приємною і корисною процедури він точно не відмовиться. Ви можете самі вирішити, який вид подарункового масажу зацікавить і підійде найбільше або залишити це рішення на розсуд дружина, запропонувати один сеанс або кілька.

Шукаєте чоловікові романтично подарунок? Тоді замовте масаж для двох. Таке рішення чоловік неодмінно оцінить і запам’ятає надовго.

Одним словом, купити подарунок чоловікові сьогодні зовсім нескладно. Не забудьте додати найщиріші почуття і побажання – і у вас все вийде так, як треба!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / 5,00

Голосов: 2