Синяки после антицеллюлитного массажа

Синці після антицелюлітного масажу. Причини і способи усунення

Після відвідування масажного салону на шкірі з’явилися синці і гематоми? Майстер каже, що це нормально, а на питання: чи повинні залишатися синці після антицелюлітного масажу, гугл не дає чіткої відповіді? Дійсно, скільки масажистів – стільки і думок з приводу утворення синців у процесі поліпшення стану шкіри. Одні кажуть, що це природний процес, інші – що при правильній техніці ніяких слідів на шкірі залишатися не повинно. Ми ж поговоримо про причини появи синців, та способах вирішення цієї проблеми.

Чому після антицелюлітного масажу з’явилися синці?

Це найпопулярніше питання серед дівчат, які відвідують сеанси масажу. Перш ніж зрозуміти, чи це нормально, що після антицелюлітного масажу синці або неправильно, потрібно розібратися в основних причинах, по яким на шкірі залишаються некрасиві і неприємні сліди.

Причини появи синців в процесі масажу:

  • агресивна техніка. Якщо масажист більшість маніпуляцій виконує за допомогою кулаків, то гематом і синців не уникнути. Така техніка вважається більш агресивною, ніж масаж із застосуванням долонь і пальців. Щоб уникнути неприємних відчуттів, поцікавтесь про спосіб проведення масажу заздалегідь.
  • використання додаткових аксесуарів. Такі доповнення, як банки та інші вакуумні інструменти, безумовно, ефективні. Залишаються синці після антицелюлітного масажу із застосуванням вакууму? так, безумовно посиніння можуть з’явитися. До цього треба бути готовою. Але все це з часом зійде, як кажуть, краса вимагає жертв.
  • недостатня кваліфікація масажиста. Попри те, що антицелюлітна програма передбачає застосування сили, майстер повинен знати, куди і як правильно цю силу направляти. Якщо після масажу залишилися невеликі посиніння в зоні впливу – це нормально, якщо ж з’явилися серйозні гематоми – біжіть з такого салону.
  • чутлива шкіра. Досить популярна причина, але до того часу, як з’являється необхідність відвідувати антицелюлітний масаж, дівчата вже знають про особливості шкіри і повинні бути готові до появи слідів навіть при незначному впливі.
  • перший сеанс. При знайомстві масажиста і клієнта, коли майстер ще тільки дізнається особливості шкіри і тіла нового пацієнта, можуть залишитися незначні сліди. У наступних сеансах, якщо буде обрана правильна техніка і інтенсивність, синців з’являтися не повинно.

Чим інтенсивніше антицелюлітний масаж, тим більша ймовірність появи на шкірі слідів. Якщо Ви ставите перед майстром завдання прибрати за кілька сантиметрів з проблемних зон, то делікатними рухами тут не обійтися. Плями після проведення процедури такого роду – це нормально. Краще, звичайно, не поспішати в питаннях схуднення та відновлення шкіри.

Як прибрати синці після антицелюлітного масажу?

Якщо після антицелюлітного масажу з’явилися синці, то більшість дівчат хочуть швидко позбутися слідів, особливо якщо на вулиці літо і можливості приховати неприємні посиніння немає. Щоб не зіткнуться з ситуацією появи синців, краще не доводити шкіру до такого стану. Відповідально підходите до вибору масажного салону і техніки виконання масажу. Якщо Ви знаєте, що шкіра чутлива, обов’язково повідомте про це майстрові.

Якщо ж уникнути появи синців і гематом не вдалося, в першу добу можна застосовувати холодні компреси на уражені ділянки шкіри. Існує багато народних засобів, також можна придбати в аптеці мазь від синців після масажу. Це може бути звичний «Рятувальник», гепариновая мазь та інші засоби. Але все ж якщо Ви зіткнулися з такою проблемою, не тримайте це в собі, відразу повідомте про це свого масажиста і він проконсультує Вас про подальші дії.

Хочете пройти попередню консультацію перед процедурою? Записуйтеся на антицелюлітний масаж в салоні Михайла Гузь. Ми підберемо максимально правильну програму враховуючи особливість Вашого тіла.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / 3,50

Голосов: 4