Массаж для похудения

Чи можна схуднути від масажу?

Так, масаж – один з найкращих методів, який дозволяє скинути зайві кілограми і підкоригувати контури тіла. Звичайно ж потрібно розуміти, що єдиним масажем від проблем не позбутися. Масажні процедури повинні поєднуватися з правильним харчуванням, фізичними вправами і правильному обміну речовин, якому якраз сприяє масаж. Ми розповімо, яким чином масаж допомагає корекції фігури та досягати очікуваних ідеальних форм.

Хочете знати, чи допомагає масаж схуднути і чому?

Ми даємо відповідь на Ваше питання! Масаж прискорює рух лімфи, а це означає, що усувається застій рідини і прискорюються обмінні процеси в організмі. Організм отримує насичення киснем, який, у свою чергу, сприяє спалюванню жиру. Звичайно, Ви самі знаєте свої проблемні зони, і дуже важливо вчасно звернутися в салон за професійною консультацією і підбором індивідуального курсу масажних процедур.

Одні з найбільш поширених проблемних зон: стегна, живіт, ноги. Саме тут жир відкладається швидше за все, і найскладніше прибирається. Масаж проблемних зон представляє собою поєднання акуратних погладжуючих рухів і поплескувань. Важливо добре розігріти тіло, щоб процес спалювання жиру був запущений під час процедури.

Відмінні результати в боротьбі із зайвими кілограмами демонструє баночний масаж, а також апаратний масаж. Приміром, апаратний масаж забезпечує більш глибокий вплив, а тому домогтися бажаних результатів можна швидше. Якщо Ви хочете схуднути, і скористатися при цьому безпечним способом, масаж проблемних зон – найкраще рішення. Тепер Ви знаєте відповідь на питання: чи можна схуднути за допомогою масажу, а за своїм результатом в салон Ви можете приходити в зручний для Вас час за попереднім записом.

Крім того, чи допоможе антицелюлітний масаж схуднути? Так, такий вид масажу бездоганно допомагає схуднути. Опрацьовуються проблемні зони з використанням спеціальних кремів, масел і лосьйонів. Якщо Ви ласун, тоді Вам підійде шоколадне обгортання, яке направлено саме на боротьбу з целюлітом і зайвими кілограмами.

Якісний масаж для схуднення буде давати також максимальне розслаблення. На тілі після такого масажу не повинні залишатися синці. Масаж для схуднення робить шкіру неймовірно гладкою і пружною. В нашому масажному салоні Ви можете замовити послугу антицелюлітний масаж. Фахівець проконсультує Вас, і допоможемо з підбором ефективного масажного курсу.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / 4,40

Голосов: 5