Массаж живота для похудения

Масаж живота для схуднення – процедура задоволення і з користю

Одна з найбільш проблемних зон тіла у жінок – живіт. Звичайно, чоловіки також не захищені від цієї проблеми, але саме жіноча фізіологія передбачає виношування дитини і пологи, а значить – скупчення жирового прошарку саме на животі. Природа передбачила все, але часто жирові відкладення стають справжньою проблемою і життєвим дискомфортом. Жир на животі забирається досить складно за допомогою спорту. Тут важливий комплекс: правильне харчування, спорт, і те, про що багато хто забуває – масаж живота.

Ефективний масаж для схуднення живота дозволяє повністю прибрати жировий прошарок і достигнути бажаного результату в мінімальні терміни. Вважається, що чим гарячіша ділянка живота під час масажу – тим краще результат. Професійний масажист завжди допоможе з підбором індивідуального масажного курсу, щоб Ви могли отримати свій особистий результат якомога швидше.

При масажі живота важливо враховувати кілька моментів:

  • масаж для схуднення живота і боків повинен бути регулярним. Якщо Ви хочете побачити результат, пройдіть курс моделюючого масажу. Тривалість однієї процедури: від 5 до 10 хвилин в день мінімально.
  • фахівці радять не забути про коригування харчування при відвідуванні масажного кабінету. Варто відмовитися від мучного, солодкого і газованих напоїв.
  • масаж живота потрібно виконувати за 2 години до їжі або через 2 години після неї.

Одна з найпоширеніших технік – щипковий масаж живота. Така техніка дозволяє прибрати жирові відкладення шляхом розігріву і розминання “проблемних” ділянок. Також часто жировий прошарок збільшується із-за застою рідини. Щипковий масаж прискорює виведення токсинів і шлаків з організму, а перші видимі результати Ви помітите вже після першого сеансу.

А Вам знайома процедура медового масажу? Медове обгортання – одна з найбільш ефективних у боротьбі з целюлітом. Медовий масаж для схуднення живота стане Вашою улюбленою процедурою. Ще кілька днів після процедури на шкірі залишається легкий ароматний шлейф. Така насолода забезпечує поліпшення лімфатичного відтоку, виводить токсини і шлаки, руйнує жировий прошарок. Масаж живота медом для схуднення в кілька сеансів дозволяє повністю позбавлятися від жиру. Ви будете здивовані, але саме медовий масаж демонструє максимальну ефективність і вважається однією з найпопулярніших процедур в масажному салоні.

При наявності великої кількості жирових відкладень в області живота і боків рекомендований також банковий масаж живота для схуднення. Цей масаж більш жорсткий, в порівнянні з медовим, але саме він допомагає впоратися з істотними проблемами. Фахівець після консультації підбере Вам відповідний масаж і призначить курс, з урахуванням Вашої проблематики.

Пощипування і поплескування під час масажу – самі основні рухи. Так шкіра розігрівається, і йде прямий вплив на підшкірні відкладення. Після масажної процедури рекомендується розслабляючий душ. У масажної студії «Михайла Гузь» Ви можете зробити запис на масаж живота, вибравши зручний для себе час. Професійний масажист вивчить Вашу проблему і зробить правильні призначення. Масаж живота – це не просто успішна боротьба за красиву фігуру. Це ще справжнє задоволення і приємне розслаблення. Отримайте більше інформації про масажі живота за телефоном або безпосередньо в масажному салоні. Зробити ідеальну фігуру Вам під силу! І в цьому вам готові допомогти сертифіковані масажисти нашої студії.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / 5,00

Голосов: 2