Массаж головы от боли

Як позбутися головного болю масажем?

Головний та зубний біль – самі нестерпні. Вони доставляють страшний дискомфорт і не дають можливості працювати чи відпочивати. Нічого не приносить задоволення і нічого не хочеться робити зовсім. Якщо Ви не хочете пити пігулку кожен раз, коли Вас турбує головний біль, ми розповімо про найбільш ефективних немедикаментозних способи усунення головного болю. Хочете знати, як позбутися головного болю без таблеток? Найпростіше – навчитеся масажувати акупрессурниі точки або ж довірте цю професію масажисту Студії Михайла Гузь. Дуже важливо! Нижче ми покажемо основні точки для самостійного масажу. Такий масаж можна робити як профілактичний, часу на нього витратитися не багато, але загальний стан значно покращється. Ефект від масажу Ви відчуєте вже через 5-10 хвилин, а сам масаж точок займає близько 1 хвилини. Масажуйте кожну точку до 15 секунд

6 дієвих точок для позбавлення від головного болю

«Інь-тан». Так зване «третє око». Точка знаходиться між бровами, та її опрацювання дозволяє зняти не тільки головний біль, але і втому з очей.

Масаж точки Інь-тан

«Цуань-Чжу». І тут не одна, а відразу 2 точки. Розташовані ці точки на початку кожної брови (внутрішня сторона). Масажувати потрібно акуратно круговими рухами з легким натисканням. Як правило, достатньо 1 хвилини, щоб масаж надав свою ефективну дію.

Масаж точки Цуань-Чжу

«Цзюй-ляо». Точки також розташовані симетрично. Знайдіть заглиблення під вилицями з боків носових пазух. Опрацювання цих точок – не тільки ефективна боротьба з головним болем, а також зубним, але й чудовий спосіб зняти стан загальної втоми.

Масаж точки Цзюй-ляо

«Тянь-Чжу».Місце знаходження цих точок – середина між початком хребта і вухом. Масаж даних точок дозволяє боротися з нежиттєм, усуває закладеність носа, біль в очах, вушну і головний біль, мігрень.

Масаж точки Тянь-Чжу

«Тієї-Вей». В області скроні, в 2-3 см від початку волосяного покриву розташувалися симетрично дані точки. До речі, на місці цих точок промацують ямочки, тому це буде Вашим орієнтиром, що Ви знайшли правильні точки і можна приступати до масажу. Якщо Ви не знаєте, як позбавитися від головного болю масажем, опрацювання точок «Тієї-Вей» стане ефективним способом боротьби без застосування таблеток.

Масаж точки Тій-Вей

«Хе-Гу». Остання точка розташувалася не в області голови. Між великим і вказівним пальцем на зовнішній стороні кисті є чудодійні точки. Вони дозволяють прибрати біль у спині, зубний та головний біль. Якщо Ви страждаєте болем або перенапруженням м’язів, опрацювання даних точок також ідеально підходить для поліпшення загального самопочуття.

Масаж точки Хе-Гу

Якщо Вас мучить головний біль, тепер Ви знаєте, як позбутися в домашніх умовах або в офісі, не використовуючи при цьому медикаментозні засоби. Краще всього, звичайно, довірити масаж фахівцям, щоб було 100% попадання в потрібні точки і отримання бажаного ефекту. Професійний масажист буде акуратно і ефективно опрацьовувати всі точки, а Ви зможете під час масажу повноцінно розслабитися і в результаті позбутися від головного болю. Перед масажем обов’язково проконсультуйтеся з фахівцем, і розкажіть йому про ті проблеми, які турбують. Правильно підібраний масаж – запорука чудового результату і Вашого здоров’я. Замовляйте масаж в студії Михайла Гузь і Ви обов’язково відчуєте полегшення всього організму і позбудетеся від головного болю.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / 5,00

Голосов: 2