Масаж ніг при набряках. Як правильно робити?

Набряк ніг – це проблема не з приємних. Набряки можна виявити в будь-якому віці, і на це є кілька найпоширеніших причин: робота на ногах, цукровий діабет, травми ніг, серцево-судинні захворювання, захворювання нирок. Крім того, набряклість ніг часто турбує людей, розташованих до проблеми варикозного розширення вен. Важливо підбирати правильне взуття, яке не буде здавлювати судини. Постійне носіння взуття на плоскій підошві також негативно позначається на здоров’ї ніг, саме тому рекомендується використовувати додатково ортопедичну устілку для запобігання проблем варикозного розширення або набряклості нижніх кінцівок.

Якщо Ви помітили набряклість в нижній частині ніг, не затягуйте з визначенням першопричини. Коли з’являється ця проблема, це означає, що рідина накопичується в тканинах, а значить, є порушення в роботі органів чи систем організму, отже можна зняти набряк масажем? Масаж при набряках ніг є одним з найбільш ефективних для усунення набряку та його профілактики. Також часто з такою проблемою стикаються жінки в положенні, в таких випадках можливий масаж ніг вагітним при набряках, але після рекомендації лікаря. Тривалість курсу призначає масажист безпосередньо після ознайомлення з проблемою.

Який масаж краще вибрати для боротьби з проблемою набряклості ніг?

Один з найефективніших – лімфодренажний масаж при набряках ніг. Він дозволяє поліпшити відтік лімфи, а значить – усуває застій рідини в тканинах нижніх кінцівок. При цьому масажист підбирає потрібну техніку і коригує силу натискання, розтирання і т. д. Набряклість усувається за допомогою глибокого лімфодренажного масажу при якому стимулюється відтік рідини від внутрішніх органів. Також використовується внутрішній лімфодренажний масаж, основа якого – опрацювання безпосередньо самих лімфовузлів.

Показання до масажу від набряків ніг:

  • Набряклість ніг в кінці робочого дня
  • Набряклість ніг, що супроводжує больовими симптомами

Протипоказання до масажу при набряку ніг:

  • Грибкові захворювання нігтів або стоп
  • Новоутворення
  • Схильність до тромбозу
  • Погане згортання крові

Як правильно робити масаж при набряках ніг? Це мають бути виключно щадні техніки з переважанням погладжування і розтирання. Не рекомендується виконувати масаж в домашніх умовах самостійно, так як від цього можна отримати набагато більше шкоди, ніж користі. Ми завжди готові Вас проконсультувати, а також забезпечимо ефективний масаж для усунення проблеми набряклості в мінімальні терміни (курс залежить від характеру проблеми).

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / 3,57

Голосов: 7