Массаж седалищного нерва

Масаж при защемленні сідничного нерва

Сідничний нерв – найбільший нерв в організмі. Уже від нього розходяться нервові дрібні нервові закінчення. Защемлення сідничного нерва – одна з найпоширеніших проблем, яка не має віку. Зіткнутися з такою малоприємною проблемою можна в будь-якому віці, але головне – вчасно зреагувати і звернутися до професійного масажиста за допомогою. Якісний масаж при запаленні сідничного нерва дозволяє повністю усунути симптоматику захворювання. Як правило, проблема починає з больових відчуттів. Пізніше може «підключитися» поколювання і відчуття мурашок в проблемному місці, аж до повного оніміння ділянки, якщо вчасно не надати терапевтичну та лікувальну допомогу.

У чому може бути причина защемлення?

Тут можна виділити кілька основних причин: важкі фізичні навантаження, переохолодження, сидяча робота, остеохондроз, ожиріння, вагітність. Кожен випадок – індивідуальний, і масажист з медичною освітою підбере Вам масажний курс, який буде направлений на повне усунення проблеми. Масаж сідничного нерва повинен виконувати виключно масажист з медичною освітою. Якщо у Вас є питання і потрібна консультація – Ви завжди можете звернутися до наших фахівців. І, найголовніше, які ж види масажу рекомендовані при проблемі защемлення сідничного нерва? Загальний масаж усього тіла . Такий масаж допоможе зняти набряклість на хворому місці, а також прибере больові відчуття. Важливо, щоб цей вид масажу проводився не під час гострого болю. На першому сеансі, масажист підбере потрібні техніки і скоректує силу впливу на проблемну ділянку. Точковий масаж. За допомогою такого масажу, вплив спрямований на конкретні точки, кожна з яких відповідає за певний орган або систему. Масаж при обмеженні сідничного нерва точковий дозволяє поліпшити рухливість, усуває біль і запобігає розвитку ішіасу (про це ми докладніше поговоримо нижче).

Масаж при запаленні сідничного нерва

Масаж при запаленні сідничного нерва – це додаткова терапія, але не основна. В даному випадку потрібно і медикаментозне лікування. Тут підійде розминка і розтирання, а також точковий масаж.

Масаж при ішіасі сідничного нерва

Ішіасі може виникати в тому випадку, якщо не була надана своєчасна допомога при защемленні сідничного нерва. Крім того, ішіасі може бути викликано розтягнення м’язів, інфекцією (рідко), а також під час вагітності. Біль при ішіасі, зазвичай, гостра і різка. Локалізація: одне в одному стегні, нозі або в попереку. Масаж при ішіасі є одним з основних чинників ефективного лікування. При цьому захворюванні може спостерігатися зміщення хребців, спазм м’язів, запальні процеси. І при даній симптоматиці важливий якісний масаж. Процедура передбачає максимальне розслаблення м’язів, розігрів, масаж круговими рухами без сильного натискання на місце локалізації болю. Масаж при ішіасі спрямований на стимуляцію кровообігу і лімфотоку, насичення тканин киснем, зняттям набряків. Перед проходженням масажного курсу, обов’язкова консультація і призначення лікаря. Сам вид масажу підбирає масажист на першому сеансі після огляду та ознайомлення з історією хвороби. У масажних студіях Михайла Гузь працюють масажисти з медичною освітою, тому Ви гарантовано отримуєте масаж високої якості. Кожен з фахівців студії працює на Ваш результат до повного усунення проблеми зі здоров’ям.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / 4,17

Голосов: 12