Фитнес моделирующая программа

Фітнес-Формуючий масаж

  • Тривалість – 1,5 години
  • Максимальне опрацювання тіла
  • Нова методика корекції фігури
  • Зменшення жирових відкладень
  • Покращує тонус м`язів

1050 грн.

Подивитися схему проїзду Замовити масаж
Масаж на дом
Подарувати сертифікат

Фітнес-формуючий масаж, корекція фігури в Києві

Одним з найбільш ефективних методів корекції фігури, який може запропонувати салон масажу в Києві Михайла Гузь, є фітнес-моделюючий масаж тіла. Методика складається з найкращих SPA-технологій і унікальних методів впливу на проблемні зони. Це комплексний підхід до проблеми, статичний і динамічний вплив на проблемні зони, що не змушує довго чекати результату.

Вплив на підшкірні жирові відкладення за допомогою фітнес-формуючого масажу (ФФМ) сприяє виведенню зайвої рідини, поліпшенню кровообігу і зменшення жирового шару. Формуючий масаж також можна вважати однією з найбільш приємних форм тренування м`язів. Фітнес-моделюючий масаж застосовують як жінки, так і чоловіки, які прагнуть виглядати добре і підтягнуто.

За допомогою такого комплексу можна досягти відмінних результатів в корекції тіла, значно зменшити об`єми, позбавитися від целюліту, скинути зайву вагу. Щоб надовго зберегти результат, який подарує процедура, необхідно щодня займатіся. Ну, і звичайно, систематично повторювати сеанси масаж.

Секретом успіху фітнес-формуючого масажу тіла є індивідуальний підхід до кожного клієнта. Фітнес-формуюча програма підбирається з урахуванням проблемних зон людини, його ваги і бажаних результатів. Дуже важливо, щоб масажист вибрав правильну техніку, виконував рухи досить ритмічно і точно.

Фітнес-моделюючий масаж. У чому його переваги?

Людина успадкувала від своїх предків неймовірну витривалість, уміння справлятися з великими фізичними навантаженнями і відмінну генетику. На жаль, лінь, шкідливі звички, погане харчування, відсутність фізичної активності поступово руйнують наш організм. І в дзеркалі замість підтягнутою і витонченої фігури, яку подарувала нам природа, ми бачимо неідеальний силует і в`ялу шкіру.

Секрет красивої фігури відомий всім, але не всі можуть почати цей важкий шлях до досконалості. Комусь не вистачає сили волі, а хтось просто не знає з чого почати? Робота над собою, вживання корисної їжі, заняття спортом – це складові красивого і здорово тіла. Головне, підходити до цього питання комплексно і наносити удар з усіх боків.

Кожен масажист, який працює у сфері корекції фігури, часто стикається з незадоволенням клієнтів із-за відсутності явно вираженого результату. Багато клієнтів вважають, що простим недорогим масажем, вони за кілька сеансів позбавлятися проблеми, яка росла в організмі довгі роки. Але на жаль це не так. Якщо Ви маєте яскраво виражені проблеми із зайвою вагою, за цим стоїть тривалий процес. Але, скільки коштує антицелюлітний масаж, від якого дійсно потрібно чекати на результат спрямовані на зниження ваги і поліпшення стану шкіри, процедури обов`язково повинні виконуватися в комплексі з фізичними навантаженнями і правильним харчуванням. Тоді результат дійсно приємно здивує.

Але повернемося до незадоволених клієнтів, які не отримали того, чого очікували. Кожен професійний масажист завжди підкреслює те, що корекція фігури неможлива без спорту і зміни харчування. Але, якщо до цим двом складовим додати ще й програму фітнес-моделюючого масажу (фітнес-формуючий масаж), то проблема неідеальної фігури вирішиться набагато швидше, Ви знайдете гармонію, впевненість в собі і відчує себе красивіше.

Як отримати максимальний результат?

Регулярне застосування фітнес-формуючого масажу (ФФМ) допомагає отримати спортивний рельєф, усунути накопичення зайвої ваги, а також позбутися від проблем емоційного характеру. Для одержання позитивного результату рекомендуємо пройти 8-10 процедур (2-3 рази в тиждень) з тривалістю 1,5 години. Більш детальну програму складаємо в салоні масажу виходячи з ваших потреб і фізіології тіла. Ціна фітнес масажу вказана в прайсі масажного салону за 1 сеанс. Ми намагаємося працювати над усуненням проблемних зон опрацьовуючи все тіло комплексно.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / 4,33

Голосов: 15